Na topie

Ni no Kuni II wygląda pięknie na nowych zapisach rozgrywki

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Ni no Kuni II: Reventant Kingdom jest jedną z najgorętszych gier pierwszej połowy bieżącego roku. Nowe materiały wideo pozwalają przyjrzeć się jej mocnym stronom: pięknej oprawie wizualnej i ciekawie zapowiadającej się walce.

 • Ni no Kuni II wygląda pięknie na nowych zapisach rozgrywki
A A

Zespoły PlayStation Underground i Game Informer przygotowały i opublikowały nowe, ponad 20-minutowe materiały wideo. Pozwalają one jeszcze raz przekonać się o tym, jak pięknie wygląda gra Ni no Kuni II: Revenant Kingdom, jak wyjątkowy będzie miała klimat i ogólnie: jak dobrze się zapowiada.

Nowe filmy pokazują to, jak przedstawiana będzie historia w nowym dziele studia Level-5, przybliżają zasady rozgrywki i koncentrują się na tym, co w drugim Ni no Kuni ma dawać szczególnie dużo frajdy, czyli na walce. Jeśli więc macie dużo czasu wolnego, rzućcie okiem na te nowe materiały:

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - gameplay od PlayStation 

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - gameplay od Game Informer

Przypomnijmy, że to charakterystyczne jRPG zmierza na PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Premiera obu wersji została zaplanowana na 23 marca. Według nas jest to jedna z najgorętszych gier pierwszej połowy tego roku i (sądząc po komentarzach w sieci) nie jesteśmy w tym osamotnieni. 

Czekacie na Ni no Kuni II?

Źródło: PlayStation, Game Informer

Odsłon: 2250 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
  1. GLI75
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2018-02-09 18:42

   Ale Studio Ghibli to ty szanuj... :>

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!