Na topie

Nintendo na PGA - pokaże nowości na konsole Switch i 3DS

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry na konsole

Kategoria: Gry Gry na konsole Tematyka: Poznań Game Arena Producenci: Nintendo

Podczas weekendowej imprezy Poznań Game Arena 2017 będzie można sprawdzić w akcji najnowsze gry na konsole Nintendo Switch oraz 3DS.

 • Nintendo na PGA - pokaże nowości na konsole Switch i 3DS
A A

Firma Nintendo wyraźnie wróciła do formy i ma taki plan, by udowodnić to także Polakom. Dlatego też oficjalnie potwierdziła, że będzie obecna na imprezie Poznań Game Arena 2017, która odbędzie się już w ten weekend.

W strefie „wielkiego N” (która, dodajmy, będzie miała 228 metrów kwadratowych) będzie można przede wszystkim zagrać w najnowsze gry dostępne na Nintendo Switch, czyli ciepło przyjętą konsolę, która jest zarazem stacjonarna i mobilna.

W akcji będzie można sprawdzić, co kryje się pod takimi tytułami jak Mario+Rabbids: Kingdom Battle, Splatoon 2, Mario Kart 8 Deluxe, ARMS czy Pokkén Tournament. Pojawi się też FIFA 18 oraz jedna z najwyżej ocenianych gier w historii – The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

To nie wszystko – będzie można bowiem również zobaczyć gry, które jeszcze nie zadebiutowały w sprzedaży. Będą to między innymi: Super Mario Odyssey, Fire Emblem Warriors, Just Dance 2018 i Skyrim.

Ci z was, którzy wolą bawić się z 3DS-ami w dłoniach, również znajdą na PGA 2017 coś dla siebie. Firma Nintendo zapowiedziała, że przywiezie ze sobą do stolicy Wielkopolski takie tytuły jak Metroid Samus Returns, YO-KAI Watch 2, Mario & Luigi: Superstar Saga + Browser’s Minions, Monster Hunter Stories i nowości ze świata Pokemon.

Będą też, rzecz jasna, konkursy i turnieje.

Źródło: PGA

Odsłon: 2849 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. Radical
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-10-05 10:52

  Nintendo fajnie tylko czemu SNES classic kosztuje w polszy 600zł?! Oryginalnego Snesa można kupić za połowe tej kwoty to jeszcze na gry zostanie.

  Skomentuj Historia edycji

  1. Radical
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-10-05 12:09

   Co do zeldy to niestety się mylisz. Breath of the wild to pierwsza zelda w jaką w życiu zagrałem i jest to najlepsza gra w jaką grałem w ostatnich 10 latach.

   Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!