Na topie

Nowe smartfony Honor tylko z wyświetlaczami 18:9?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Producenci: Honor

Roland Quandt‏ sugeruje, iż Honor będzie pierwszym producentem stawiającym już tylko na wyświetlacze 18:9. Czy tak odważna inwestycja w popularny obecnie trend to dobry krok?

 • Nowe smartfony Honor tylko z wyświetlaczami 18:9?
A A

W ostatnim czasie bardzo szybko przybywa smartfonów z wyświetlaczami o proporcjach 18:9. Trend ten może się nie tylko utrzymywać, ale nawet przybierać na sile, do czego najnowsze doniesienia idealnie pasują.

Roland Quandt‏ sugeruje, iż Honor będzie pierwszym producentem stawiającym już tylko na wyświetlacze 18:9. Informacje takie uzyskać miał od niemieckiego oddziału Honor. I chociaż wypada poczekać na ich potwierdzenie, Roland Quandt‏ uchodzi za wiarygodne źródło, nie musi podbijać sobie popularności chwytliwymi newsami.

Honor 18:9

Nie jest to zresztą szczególnie zaskakujące z uwagi na ostatnie działania tego producenta. Mocno postawił on na nowy trend, tylko w ostatnim czasie na naszym rynku pojawiły się modele Honor 9 Lite oraz Honor 7X z omawianymi wyświetlaczami, ten drugi zanotował świetny debiut w Azji.

Pytanie, czy nie jest to chwilowy „szał” na punkcie nowości. Całkowita rezygnacja z klasycznych proporcji 16:9 może okazać się za jakiś czas kłopotliwa. Klient lubi mieć wybór.

Źródło: Roland Quandt‏

Odsłon: 2771 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. jacy4
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-02-01 19:19

  Mam nadzieje że ruszy coś w kwestii wielkości ekranów, bo samsungowe 6 i 6.3 cala to już troche przegięcie. Jak zaczną robić telefony 5-5.5 cala z takimi ramkami to będę szczęśliwy.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)