Gry na konsole

Nowe szalone wyścigi od Codemasters - Onrush [AKT.]

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2017-10-31

Mistrzowie Kodu pochwalili się zupełnie nową produkcją. To szalone, zręcznościowe wyścigi zatytułowane Onrush. Zobaczcie zwiastun.

Aktualizacja [31.10.2017]: Poznaliśmy kilka istotnych szczegółów na temat Onrush, czyli najnowszej propozycji od Codemasters. Czego konkretnie się dowiedzieliśmy?

Przede wszystkim tego, że za te wyścigi odpowiadają byli twórcy z Evolution Studios (mający na koncie między inny WRC, MotorStorm i Driveclub), którzy w ubiegłym roku dołączyli do ekipy Mistrzów Kodu. To raczej dobra wiadomość.

Wiemy też, że Onrush zaoferuje bardzo dynamiczną rozgrywkę bez klasycznych linii startu i mety, z wieloma alternatywnymi ścieżkami i różnorakimi pojazdami, z zaawansowanym systemem zniszczeń i funkcją RUSH uwalniającą pełną moc pojazdu oraz wreszcie z trybem drużynowym. 

Być może najważniejsze informacje jednak to te, że Onrush zmierza na PlayStation 4 i Xbox One, a polskie wydanie jest już pewne – odpowiada za to firma Techland.

News [30.10.2017]: Ekipa Codemasters jest ostatnio w formie – dobrze więc widzieć, że pracuje nad kolejnymi wyścigami. Tym razem będzie to dynamiczna zręcznościówka, której tytuł brzmi Onrush.

Mistrzowie Kodu przyzwyczaili nas ostatnio do przykładania dużej wagi do realizmu (no, może poza Micro Machines: World Series). Nie tym razem – w (zaprezentowanym podczas konferencji Sony na Paris Games Week) Onrush najważniejsze będzie pierwszorzędne widowisko. Jest dynamicznie, jest kolorowo i najpewniej będzie emocjonująco. 

W Onrush fizyka gra drugorzędną rolę. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Przy okazji twórcy obiecują przyjemną dla oka oprawę wizualną. Nie trzeba zresztą wierzyć na słowo – spójrzcie sami na pierwszy zwiastun tej produkcji:

Można już tylko mieć nadzieję, że zapowiadany termin premiery (lato 2018) zostanie dotrzymany i że pojawi się dobry tryb zabawy dla wielu osób. 

Źródło: PlayStation

marketplace
avatar
Dodaj
  • avatar
    To coś mniej więcej jak stare Insane, również od Codemasters.
  • avatar
    To teraz takie "cuś" robi ekipa od drivecluba? buahahahahaha
  • avatar
    I w to by się pograło. Bo od symulatorów dla kanapowych rajdowców to się rzygać już chce.