Na topie

Nowy Far Cry nadciąga - jest „zapowiedź trailera”

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Tematyka: Far Cry Zwiastuny gier Producenci: Ubisoft

Już w nocy z czwartku na piątek zaprezentowana zostanie nowa gra spod znaku Far Cry. Ubisoft poinformował o tym fakcie, publikując króciutki teaser.

  • Nowy Far Cry nadciąga - jest „zapowiedź trailera”
A A

Szybcy są! Zaledwie pół roku temu na rynku zadebiutował Far Cry 5, a już teraz Ubisoft zwiastuje coś nowego. Na razie otrzymaliśmy „zapowiedź trailera”, ale na szczegóły wcale nie będziemy musieli długo czekać.

44-sekundowy materiał wideo (do obejrzenia poniżej) przedstawia wprowadzenie do opowieści o świecie strawionym przez płomienie, w miejsce którego pojawił się nowy, a wraz z nim dało się poczuć przypływ nadziei. Zakończenie tej historii jest jednak nieco mniej pozytywne…

Jak mogliście zauważyć na ostatniej planszy, pełna zapowiedź „najnowszej części serii Far Cry” odbędzie się w 7 grudnia. Konkretnie: prezentacja zostanie przeprowadzona podczas gali The Game Awards, która rozpocznie się o godzinie 2.30 (polskiego czasu). Będziecie oglądać?

Czekacie w ogóle na nowości spod tego znaku? I jak myślicie, co to będzie?

Źródło: Ubisoft

Odsłon: 5695 Skomentuj newsa
Komentarze

30

Udostępnij
  1. Warmonger
    Oceń komentarz:

    14    

    Opublikowano: 2018-12-05 18:32

    Coś jak Fallout, tylko dobry :P

    Skomentuj

    1. Kenjiro
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2018-12-05 18:54

      Jeśli nowy FarCry będzie jeszcze bardziej RPG, a do tego post-apo, to Ubisoft przejmie obecnych klientów Fallouta, którzy przy premierze F76 dostali gołą d... w twarz od Bethesdy. Czego zresztą Ubisoftowi życzę, bo jeśli chodzi o jakość gier produkowanych przez ich studia, to stoją dużo wyżej niż Beth (nie mówię o grach tylko wydawanych przez Beth, jak np. Wolfenstein).

      Skomentuj

      1. jarosdzi
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2018-12-05 22:48

        A ja życzę wszystkim twórcom gier, by im się udawało stworzyć dobre gry, bo przecież chcę mieć w co grać...

        Skomentuj

        1. Michał 06
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-12-07 00:19

          dobrych i za przystępną cenę

          Skomentuj

    2. Bartek111
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-12-05 20:08

      Ciężko będzie zrobić grę gorszą. :)

      Skomentuj

      1. Sharimsejn
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-12-06 00:24

        Czyżby post-apo? To byłoby coś naprawdę ciekawego, zwłaszcza po rozczarowaniu Falloutem.

        Skomentuj

  2. Alovsskyy
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-12-05 18:48

    7 grudnia to piątek, a nie czwartek. Dobra robota Ubisoft

    Skomentuj

    1. baca130
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-12-05 18:56

      To raczej wina jednego człowieka, tworzącego teaser niż konkretnie Ubisofta.

      Skomentuj

      1. JanuszJestem
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-12-05 19:07

        No raczej nie jednego człowieka... Takie rzeczy nie pojawiają się w sieci, bo ktoś tam jeden sobie zrobił i opublikował. Zdziwiłbyś się ile par oczu to widziało i nikt nie zwrócił uwagi. Aczkolwiek błąd bardzo ciężki do wychwycenia, bo mało kto się zastanawia, który to dzień tygodnia tylko, żeby data się zgadzała.

        Skomentuj Historia edycji

    2. madagascar3
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-12-05 21:30

      The Game Awards jest w czwartek 6 grudnia a w Polsce w piątek 7 grudnia (różnica czasu) i komuś się pomyliło :)

      Skomentuj

  3. JanuszJestem
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-12-05 19:06

    .

    Skomentuj Historia edycji

  4. michael85
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-12-05 19:39

    Dla mnie FC stracił wszelkie atuty z którymi wystartował w 2004 roku. Inna firma inne założenia. Nigdy nei zbliżył się nawet do poziomu reprezentowanego przez FC1.

    Skomentuj

  5. misiek192
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-12-05 19:39

    reskin farcrya 5 który był reskinem poprzednich far cryów, inwestorzy cisną ostro. tak wiem, nie ma gry ale już oceniam, ale łatwo to wydedukować patrząc na to co się dzieje

    Skomentuj

    1. leon-san
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-12-05 22:11

      Po uruchomieniu FC5 miałem wrażenie, że gram w FC3, tyle że z innymi skinami. Po godzinie odinstalowałem.

      Skomentuj

  6. pawluto
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-05 20:11

    FC3 to było coś niesamowitego...
    Gdy już ukończyłem wszystkie misje frajdę przynosiła sama eksploracja świata - zwiedzanie lądem i wodą.
    Najlepiej kutrem z tym mocnym działkiem...:)

    Skomentuj

  7. Bartek111
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-05 20:14

    Metro, Rage 2, Far Cry dużo ostatnio tych strzelanek post-apo

    Skomentuj

  8. Chong-li
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-12-05 22:43

    Niedawno czytałem artykuł jakie to bardzo dobre jest Just Case 4 i te wysokie oceny w prasie a dziś patrzę na steam czy na prawdę społeczność graczy uważa tak samo jak panowie recenzenci a tam już ponad 1000 negatywów i ogólny status w większości negatywne co mnie wcale nie zdziwiło.Dawno temu przestałem ufać recenzjom trailerom i zapowiedziom interesują mnie jedynie opinie graczy więc czy nowy FC będzie dobry tego nie wie nikt.

    Skomentuj Historia edycji

    1. sebmania
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-12-06 08:27

      Społeczność graczy nie dostaje wypłaty za pozytywne recenzje, im większa ocena tym większy bonus.

      Skomentuj

    2. xbk123
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-12-06 10:24

      Oceny graczy też często można o kant tyłka potłuc. Taka perełka jak Dishonored 2 wisi na metacritic z oceną 6.7.

      Skomentuj

      1. miedzianek
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-12-06 17:17

        Ocena zawsze jest subiektywna. Na jakiej podstawie uważasz, że grze nie należy się 6.7?

        Skomentuj

        1. xbk123
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-12-06 20:04

          Jak jest zawsze subiektywna to jaki problem mają gracze z ocenami na portalach? Na jakiej podstawie uważają, że serwisy oceniają źle?

          Dishonored to jedna z najlepszych gier ostatnich lat. Minimum 8/10.

          Skomentuj

          1. miedzianek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-12-06 22:04

            A dla mnie każda kolejna część była mocno powtarzalna...6/10

            Dlatego, że portale ZARABIAJĄ na recenzjach, a gracze kupują gry i oceniają zakupiony towar. Nie dasz kasy graczom za lepszą recenzję, ale serwisowi(który poniekąd kreuje trendy dzięki szerokiemu zasięgowi) już możesz za free dać grę z laptopem do testów gratis

            I powiedz mi, jakim cudem gra tak zbugowana, wywalająca do pulpitu może dostać 100% w notach?

            Skomentuj Historia edycji

          2. xbk123
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-12-07 09:10

            Masa serwisów nisko oceniła Fallout 76. Co jest, nie chcieli zarobić na recenzjach? Mało obiektywny jesteś w swoich subiektywnych ocenach ; - ) Też się nie zgadzam z wieloma serwisami, ale nie da się nie zauważyć, że bardziej stonowane są. Podczas gdy gracze kierują się emocjami i często wrzucają noty typu 10/10 i 1/10, bo im np. gra wywaliła do pulpitu. Dishonored 2 ukończyłem dawno dawno temu, żadnych problemów technicznych nie miałem.

            Skomentuj

          3. miedzianek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-12-08 01:18

            Bethesda nie jest skora do płacenia za recenzje, sama kiedyś przyznała :)

            Skomentuj

  9. BILInek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-06 09:23

    czy ubi zmadrzalo :D widza krater i chac go wypelnic :D brawo :D czakmay na super gierke :D

    Skomentuj

  10. Kropeczka
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-12-06 14:48

    I co ja biedna mam kupić: Płytę BR z serialem: " M jak miłość" czy płytę z serialem Far Cry epizod 6 ???

    Co wybrać, co lepsze :(


    ;P

    Skomentuj

    1. Bartek111
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-12-06 17:25

      "Modę na sukces" sobie kup.

      Skomentuj

  11. smartfonova
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-12-06 16:36

    Piątka bardzo mi się podoba. Czekam z niecierpliwością. :)

    Skomentuj

  12. smartfonova
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-06 16:57

    Edit: powtórzone. ;)

    Skomentuj Historia edycji

  13. lkozierowski
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-06 21:24

    Kurdę, czyżby skok na Fallouta ?!