Na topie

Nowy Far Cry nadciąga - jest „zapowiedź trailera”

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry Tematyka: Far Cry Zwiastuny gier Producenci: Ubisoft

Już w nocy z czwartku na piątek zaprezentowana zostanie nowa gra spod znaku Far Cry. Ubisoft poinformował o tym fakcie, publikując króciutki teaser.

  • Nowy Far Cry nadciąga - jest „zapowiedź trailera”
A A

Szybcy są! Zaledwie pół roku temu na rynku zadebiutował Far Cry 5, a już teraz Ubisoft zwiastuje coś nowego. Na razie otrzymaliśmy „zapowiedź trailera”, ale na szczegóły wcale nie będziemy musieli długo czekać.

44-sekundowy materiał wideo (do obejrzenia poniżej) przedstawia wprowadzenie do opowieści o świecie strawionym przez płomienie, w miejsce którego pojawił się nowy, a wraz z nim dało się poczuć przypływ nadziei. Zakończenie tej historii jest jednak nieco mniej pozytywne…

Jak mogliście zauważyć na ostatniej planszy, pełna zapowiedź „najnowszej części serii Far Cry” odbędzie się w 7 grudnia. Konkretnie: prezentacja zostanie przeprowadzona podczas gali The Game Awards, która rozpocznie się o godzinie 2.30 (polskiego czasu). Będziecie oglądać?

Czekacie w ogóle na nowości spod tego znaku? I jak myślicie, co to będzie?

Źródło: Ubisoft

Odsłon: 6112 Skomentuj newsa
Komentarze

28

Udostępnij
  1. Warmonger
    Oceń komentarz:

    14    

    Opublikowano: 2018-12-05 18:32

    Coś jak Fallout, tylko dobry :P

    Skomentuj

    1. Kenjiro
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2018-12-05 18:54

      Jeśli nowy FarCry będzie jeszcze bardziej RPG, a do tego post-apo, to Ubisoft przejmie obecnych klientów Fallouta, którzy przy premierze F76 dostali gołą d... w twarz od Bethesdy. Czego zresztą Ubisoftowi życzę, bo jeśli chodzi o jakość gier produkowanych przez ich studia, to stoją dużo wyżej niż Beth (nie mówię o grach tylko wydawanych przez Beth, jak np. Wolfenstein).

      Skomentuj

      1. jarosdzi
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2018-12-05 22:48

        A ja życzę wszystkim twórcom gier, by im się udawało stworzyć dobre gry, bo przecież chcę mieć w co grać...

        Skomentuj

        1. Michał 06
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-12-07 00:19

          dobrych i za przystępną cenę

          Skomentuj

    2. Bartek111
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-12-05 20:08

      Ciężko będzie zrobić grę gorszą. :)

      Skomentuj

      1. Sharimsejn
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-12-06 00:24

        Czyżby post-apo? To byłoby coś naprawdę ciekawego, zwłaszcza po rozczarowaniu Falloutem.

        Skomentuj

  2. Alovsskyy
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-12-05 18:48

    7 grudnia to piątek, a nie czwartek. Dobra robota Ubisoft

    Skomentuj

    1. baca130
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-12-05 18:56

      To raczej wina jednego człowieka, tworzącego teaser niż konkretnie Ubisofta.

      Skomentuj

    2. madagascar3
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-12-05 21:30

      The Game Awards jest w czwartek 6 grudnia a w Polsce w piątek 7 grudnia (różnica czasu) i komuś się pomyliło :)

      Skomentuj

  3. michael85
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-12-05 19:39

    Dla mnie FC stracił wszelkie atuty z którymi wystartował w 2004 roku. Inna firma inne założenia. Nigdy nei zbliżył się nawet do poziomu reprezentowanego przez FC1.

    Skomentuj

  4. misiek192
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-12-05 19:39

    reskin farcrya 5 który był reskinem poprzednich far cryów, inwestorzy cisną ostro. tak wiem, nie ma gry ale już oceniam, ale łatwo to wydedukować patrząc na to co się dzieje

    Skomentuj

    1. leon-san
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-12-05 22:11

      Po uruchomieniu FC5 miałem wrażenie, że gram w FC3, tyle że z innymi skinami. Po godzinie odinstalowałem.

      Skomentuj

  5. pawluto
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-05 20:11

    FC3 to było coś niesamowitego...
    Gdy już ukończyłem wszystkie misje frajdę przynosiła sama eksploracja świata - zwiedzanie lądem i wodą.
    Najlepiej kutrem z tym mocnym działkiem...:)

    Skomentuj

  6. Bartek111
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-05 20:14

    Metro, Rage 2, Far Cry dużo ostatnio tych strzelanek post-apo

    Skomentuj

  7. Chong-li
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-12-05 22:43

    Niedawno czytałem artykuł jakie to bardzo dobre jest Just Case 4 i te wysokie oceny w prasie a dziś patrzę na steam czy na prawdę społeczność graczy uważa tak samo jak panowie recenzenci a tam już ponad 1000 negatywów i ogólny status w większości negatywne co mnie wcale nie zdziwiło.Dawno temu przestałem ufać recenzjom trailerom i zapowiedziom interesują mnie jedynie opinie graczy więc czy nowy FC będzie dobry tego nie wie nikt.

    Skomentuj Historia edycji

    1. sebmania
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-12-06 08:27

      Społeczność graczy nie dostaje wypłaty za pozytywne recenzje, im większa ocena tym większy bonus.

      Skomentuj

    2. xbk123
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-12-06 10:24

      Oceny graczy też często można o kant tyłka potłuc. Taka perełka jak Dishonored 2 wisi na metacritic z oceną 6.7.

      Skomentuj

      1. miedzianek
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-12-06 17:17

        Ocena zawsze jest subiektywna. Na jakiej podstawie uważasz, że grze nie należy się 6.7?

        Skomentuj

        1. xbk123
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-12-06 20:04

          Jak jest zawsze subiektywna to jaki problem mają gracze z ocenami na portalach? Na jakiej podstawie uważają, że serwisy oceniają źle?

          Dishonored to jedna z najlepszych gier ostatnich lat. Minimum 8/10.

          Skomentuj

          1. miedzianek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-12-06 22:04

            A dla mnie każda kolejna część była mocno powtarzalna...6/10

            Dlatego, że portale ZARABIAJĄ na recenzjach, a gracze kupują gry i oceniają zakupiony towar. Nie dasz kasy graczom za lepszą recenzję, ale serwisowi(który poniekąd kreuje trendy dzięki szerokiemu zasięgowi) już możesz za free dać grę z laptopem do testów gratis

            I powiedz mi, jakim cudem gra tak zbugowana, wywalająca do pulpitu może dostać 100% w notach?

            Skomentuj Historia edycji

          2. xbk123
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-12-07 09:10

            Masa serwisów nisko oceniła Fallout 76. Co jest, nie chcieli zarobić na recenzjach? Mało obiektywny jesteś w swoich subiektywnych ocenach ; - ) Też się nie zgadzam z wieloma serwisami, ale nie da się nie zauważyć, że bardziej stonowane są. Podczas gdy gracze kierują się emocjami i często wrzucają noty typu 10/10 i 1/10, bo im np. gra wywaliła do pulpitu. Dishonored 2 ukończyłem dawno dawno temu, żadnych problemów technicznych nie miałem.

            Skomentuj

          3. miedzianek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-12-08 01:18

            Bethesda nie jest skora do płacenia za recenzje, sama kiedyś przyznała :)

            Skomentuj

  8. BILInek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-06 09:23

    czy ubi zmadrzalo :D widza krater i chac go wypelnic :D brawo :D czakmay na super gierke :D

    Skomentuj

  9. Kropeczka
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-12-06 14:48

    I co ja biedna mam kupić: Płytę BR z serialem: " M jak miłość" czy płytę z serialem Far Cry epizod 6 ???

    Co wybrać, co lepsze :(


    ;P

    Skomentuj

    1. Bartek111
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-12-06 17:25

      "Modę na sukces" sobie kup.

      Skomentuj

  10. smartfonova
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-12-06 16:36

    Piątka bardzo mi się podoba. Czekam z niecierpliwością. :)

    Skomentuj

  11. smartfonova
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-06 16:57

    Edit: powtórzone. ;)

    Skomentuj Historia edycji

  12. lkozierowski
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-06 21:24

    Kurdę, czyżby skok na Fallouta ?!