Na topie

Nowy zwiastun zapowiada zamknięte beta testy Gran Turismo Sport

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Fani wyścigów, którzy korzystają z konsoli PlayStation 4, zapewne tego tytułu wyczekują.

 • Nowy zwiastun zapowiada zamknięte beta testy Gran Turismo Sport
A A

Mamy przeczucie graniczące z pewnością, że wielu posiadaczy konsoli PlayStation 4 wyczekuje premiery Gran Turismo Sport. Najnowsze informacje sugerują, że prace postępują zgodnie z planami twórców.

Zapowiedziano bowiem beta testy, dzięki którym pierwsi gracze będą mogli zapoznać się z rozgrywką. Niestety ich grono nie będzie szczególnie duże. Beta będzie miała charakter zamknięty, a dodatkowo udostępniona zostanie mieszkańcom USA - 17 marca. Twórcy nie potwierdzają (ale i wprost nie zaprzeczają), aby nieco później beta miała zostać rozszerzona o Europę.

Wylosowani szczęśliwcy sprawdzą wybrane trasy i pojazdy. Co ciekawe, w każdym dniu testów udostępniane mają być inne zestawy. Beta da też dostęp do Driver Profile, czyli miejsca, w którym podejrzeć można wszystkie najważniejsze informacje dotyczące rezultatów gracza w wyścigach.

Niestety, większości z nas zostaje jedynie zapoznać się z nowym zwiastunem i czekać na materiały z bety, jakie zapewne trafią do sieci. Gran Turismo Sport pojawi się w tym roku, ale dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona.


Źródło: PlayStation

Odsłon: 2272 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
  1. keram01
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-03-10 17:07

   Też na nią czekam, grałem we wszystkie począwszy od jedynki części. Dla mnie jest najlepszą grą w tym temacie.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!