Na topie

Nvidia CS:GO Challenge już dzisiaj

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: CS:GO e-Sport strzelanina Producenci: Nvidia

Dziś w Counter-Strike: Global Offensive zmierzą się dwie polskie drużyny z ekipami z Czech i Słowacji. Nvidia zorganizuje transmisję.

  • Nvidia CS:GO Challenge już dzisiaj
A A

Miłośnicy Counter-Strike: Global Offensive, Nvidia zaprasza dziś na CS:GO Challenge – e-sportowy turniej, w którym dwa polskie zespoły oraz dwa złożone z czeskich i słowackich zawodników powalczą o nagrody z puli 2500 dolarów. 

Swoje umiejętności w CS:GO postarają się udowodnić ekipy: AGO Gaming (w skład której wchodzą młodzi i doświadczeni zawodnicy z Polski) i Izako Boars (a więc zespół, którego właścicielem jest Piotr „Izak” Skowyrski) oraz eSUBA i eXtatus – jedne z najważniejszych drużyn zza naszej południowej granicy.

Transmisję z tego wydarzenie będzie można oglądać już od godziny 15.30 na kanale Nvidia w serwisie Twitch. Oglądający mogą również spodziewać się profesjonalnego komentarza – o wydarzeniach na ekranie opowiadać będą Olek „vuzzey” Kłos oraz Łukasz „prawus” Ganczewski.

W pierwszym meczu (o godz. 15.30) zmierzą się ze sobą AGO Gaming i eXtatus, w drugim (o godz. 18.30) Izako Boars i eSuba, a wielki finał, w którym powalczą zwycięzcy obu tych meczów zaplanowany został na godzinę 21.30.

Źródło: Nvidia

Odsłon: 4090 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!