Gry

Onrush od Codemasters trafi też na pecety

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2017-11-01

Firma Codemasters zapowiedziała, że po debiucie gry Onrush na PlayStation 4 i Xbox One, trafi ona również na komputery.

Dobra wiadomość dla tych, których zasmucił wczorajszy news, że Onrush dostępne będzie tylko na konsolach. Firma Codemasters zapowiedziała, że jej najnowsza gra trafi również na pecety – tyle tylko, że trochę później. 

Onrush to szalone, zręcznościowe wyścigi. Sterując rozmaitymi, dwu- i czterokołowymi pojazdami, będziemy rozwijać ogromne prędkości, popisywać się trikami i starać się o to, by nasza maszyna nie zamieniła się w kupę złomu (albo wręcz przeciwnie – wybór należy do nas). To tytuł, który może być hitem imprez, dlatego też twórcy koncentrują się na wersjach konsolowych, ale nie oznacza to, że wersji na PC nie będzie.

Premiera Onrush na PlayStation 4 i Xbox One odbędzie się latem 2018 roku i wtedy też rozpoczną się wzmożone prace nad przeniesieniem gry na pecety. – „Naprawdę chcemy skoncentrować się najpierw na tym, by zapewnić graczom najlepsze wrażenia podczas zabawy na konsoli” – tłumaczy przedstawiciel firmy Codemasters.

„Rywalizacja w Onrush to celebracja prędkości, nieskrępowanej zabawy i widowiskowości. Tu nie chodzi tylko o dotarcie do linii mety. W Onrush liczy się styl, a bardzo ważnym aspektem zmagań jest pasek RUSH. Aktywując go w odpowiednim momencie, będziesz w stanie siać spustoszenie w szeregach rywali” – a tak o grze napisało wydawnictwo Techland, które wprowadzi grę na nasz rynek.

Źródło: Dark Side of Gaming, Techland

marketplace

Komentarze

4
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    fajniejszy BURNOUT ? Biorę :)
  • avatar
    żeby tylko dopracowali ten śnieg, że niby przez niego jedziemy, a nie że nam pół koła znika pod teksturami...
    Zaloguj się