Na topie

W Outcast: Second Contact eksploracja to klucz

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Dlatego też to właśnie temu elementowi poświęcony został nowy zwiastun. Gra Outcast: Second Contact jest już na ostatniej prostej.

 • W Outcast: Second Contact eksploracja to klucz
A A

Oryginalny Outcast z 1999 roku olśniewał oprawą wizualną. O jego remake’u, który jesienią ujrzeć ma światło dzienne, raczej nie będziemy mogli tego powiedzieć. Jeśli jednak twórcom uda się utrzymać klimat tej przygodówki i przyjemną mechanikę rozgrywki, to sukces murowany. Nowy film tymczasem naprawdę pozwala w to wierzyć.

Pierwszy z cyklu zwiastunów, koncentrujących się na kluczowych elementach gry Outcast: Second Contact, został poświęcony eksploracji. Możemy więc zobaczyć, jak będzie wyglądało poruszanie się po „równie pięknej, co niebezpiecznej” planecie Adelpha, która wyraźnie wypiękniała po tych osiemnastu latach. Złożona jest ona z 6 różnych kontynentów, w tym „dzikich krain, w których nie gościł dotąd żaden człowiek”.

W Outcast: Second Contact gracze będą mogli swobodnie przemierzać świat. W trakcie tych podróży wykonają „we własnym tempie i w dowolnym czasie” liczne zadania, zmierzą się z wrogami i spróbują zdobyć przychylność lokalnej społeczności. Przede wszystkim jednak spróbują osiągnąć swój cel, którym jest odnalezienie amerykańskiej sondy, co zapewni przetrwanie mieszkańcom nie tylko Adelphy, ale też Ziemi.

Jednak choć eksploracja będzie swobodna, to nie oznacza to, że wszędzie zawsze i bez najmniejszych problemów się udamy. Do przemieszczania się między różnymi rejonami służą bowiem portale strzeżone przez tutejszych. Czasem będzie trzeba ich „wykiwać”, innym razem – szczerze przekonać. O tym jak to wygląda możecie przekonać się, oglądając film poniżej:

Gra Outcast: Second Contact zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Dark Side of Gaming, Bigben Games

Odsłon: 2736 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. Kenjiro
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2017-09-12 08:17

  Cóż, jak na dzisiejsze czasy, to niezbyt zachęcająco wygląda, ale mimo to chyba się skuszę. Ilość nostalgii wylewająca się z ekranu jest dość przekonująca ;).

  Skomentuj

 2. fallen
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-09-12 10:08

  Jaram się:) Moja ulubiona gra (ever!) w odświeżonej oprawie. Może Uncharted to nie jest, ale i tak wygląda o wiele lepiej. W oryginał próbowałem pograć ostatnio 2-3 lata temu. Niestety, dość słabo zniósł próbę czasu.
  Dawno już nie kupiłem gry zaraz po premierze, ale tym razem zrobię wyjątek.

  Skomentuj

 3. valdir73
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-09-12 17:14

  dubbing pierwsza klasa :O

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!