Na topie

Outward debiutuje na rynku - ambitne RPG na PC i konsole

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Dzisiaj na PlayStation 4, Xbox One i PC debiutuje Outward – ambitna gra RPG, w której stare miesza się z nowym.

 • Outward debiutuje na rynku - ambitne RPG na PC i konsole
A A

Choć zapożycza wiele elementów z klasyki gatunku, Outward jest erpegiem innym niż wszystkie. Jeśli macie ochotę, już dziś możecie się o tym przekonać.

Dziś premiera Outward – gry RPG z otwartym światem

26 marca to dzień, w którym swoją premierę ma kilka ciekawych gier. Jedną z nich jest Outward – klimatyczne RPG z otwartym światem, będące ambitnym projektem studia Nine Dots. Trzy platformy docelowe tego tytułu to komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Outward screen

Co to jest Outward?

W Outward nie jesteś żadnym superbohaterem – jesteś zwykłym śmiertelnikiem, który musi stawić czoła nie lada wyzwaniom. Zagrożenie czai się za każdym rogiem – to nie tylko potwory, ale też najróżniejsze pułapki, a także nieprzewidywalna pogoda i całkowicie ludzkie problemy, takie jak odwodnienie czy choroby zakaźne. 

O przetrwanie w fantastycznym świecie wykreowanym przez ekipę Nine Dots możemy walczyć w pojedynkę, jak również ze znajomym na podzielonym ekranie. Trybowi kooperacji poświęcony został jeden z ostatnich materiałów wideo opublikowanych na kanale wydawcy, którym jest Deep Silver:

„Wyruszaj na ryzykowne wyprawy i przemierzaj dziewicze tereny, aby dotrzeć do nowych miast. Podejmuj ważne misje i odkrywaj ukryte lochy pełne potężnych przeciwników. Aby przetrwać w pięknym lecz niebezpiecznym świecie Aurai, musisz wykazać się sprytem... i przygotowaniem” – dodaje wydawca. Jesteście zainteresowani? 

Źródło: Deep Silver

Odsłon: 5515 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. BrumBrumBrum
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-03-26 12:34

  jaka jest sugerowana cena?

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!