Na topie

Pełnometrażowe filmy na YouTube PL

Autor:
Jakub Kralka

więcej artykułów ze strefy:
Internet

Kategoria: Internet Producenci: Google

YouTube już od nieco ponad roku umożliwia oglądanie pełnometrażowych filmów, póki co jednak usługa ta nie była dostępna w Polsce. Teraz sytuacja uległa zmianie.

AA

Na specjalnej podstronie serwisu możemy w końcu podziwiać filmy z długą, zaawansowaną fabułą, na dodatek nie podzielone na części. Niektóre z nich mają nawet po kilka godzin!

Obecnie w ramach usługi próżno szukać wielkich, kinowych hitów, sporo jest natomiast filmów klasy B, a może nawet C. Głęboko jednak wierzymy, że wśród porcji kilkuset sukcesywnie uzupełnianych produkcji uda się znaleźć również coś wartościowego. Dla lepszej nawigacji filmy podzielone zostały na gatunki, wyselekcjonowano również niezwykle płodny Bollywood.

Największą bolączką usługi dla polskiego widza wydaje się być brak napisów. Pozostaje liczyć na to, że wkrótce pojawi się tam także rodzime kino - nawet jeśli nie tytuły głośne, to również te ambitne i niekomercyjne.

Źródło: YouTube

Polecamy artykuły:    
Klonujemy komputer - maszyny wirtualne 100 porad i sztuczek do Windows 7 Test 4 kart GeForce GTX 460

Odsłon: 15877 Skomentuj newsa
Komentarze

16

Udostępnij
  1. entuzjasta789
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-08-28 18:09

    dużo było filmów pełnometrażowych wysłanych na yt przez użytkowników tylko że w kilku częściach po 10min.

    Skomentuj

    1. Spikeblade
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-08-28 18:21

      ale to tak nie do końca legalnie :D

      Skomentuj

  2. aello
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-08-28 18:19

    "Na specjalnej podstronie serwisu możemy w końcu podziwiać filmy z długą, zaawansowaną fabułą" Zwłaszcza filmy z Bollywood ;]

    Skomentuj

  3. Spikeblade
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-08-28 18:23

    No i póki co nie ma napisów...

    Skomentuj

    1. Paweł Maziarz
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-08-28 18:37

      Jak nie ma napisów i polskich głosów to do niczego takie filmy

      Skomentuj

      1. SP1DER987
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2010-08-28 19:40

        Jak to "do niczego"?- do nauki angielskiego na przykład. Ja swego czasu przed maturą z anglika oglądałem masę filmów po angielsku bez napisów. Co prawda wielu wyrażen nie rozumiałem ale domyślałem się z kontekstu o co chodzi;)

        Skomentuj

        1. Spikeblade
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2010-08-28 19:56

          Też czasem oglądałem filmy po angielsku, ale strasznie denerwowało mnie to, że czasem nie zrozumiałem jakiegoś wyrazu czy nawet całego zdania, bo zostało ono wypowiedziane albo za szybko albo z dziwnym akcentem...
          Z resztą oglądając filmy z polskimi napisami - które są dobrze podłożone (w czas) też uczymy się angielskiego - słówek, wymowy ;)

          Skomentuj

          1. michal_229
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-08-28 23:41

            Też czasem miałem problemy ze zrozumieniem, i dlatego zacząłem oglądać je z angielskimi napisami ;p

            Skomentuj

          2. sober
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-08-29 12:05

            ja juz wiem jakie te filmy po angielsku ogladaliscie... ;>

            Skomentuj

          3. SP1DER987
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-08-29 12:51

            W moim przypadku były to: Pulp fiction, Królestwo niebieskie, Szybcy i wsciekli-Tokio drifft.

            Skomentuj

          4. Spikeblade
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-08-30 11:24

            Początkującym nie polecam "Hooligans" :X

            Skomentuj

  4. bennyone
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-08-28 18:38

    aktualnie to tam kino klasy G sie ukazuje

    Skomentuj

  5. Mixtape
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-08-28 19:07

    To wszystko potrzebuje czasu.Pewnie będą hakować filmy i wstawiać napisy.

    Skomentuj

  6. sober
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-08-29 12:08

    opisy filmow wymiataja
    # N+ Nagość
    # S+ Sceny o charakterze jednoznacznie seksualnym
    # D Zażywanie narkotyków „miękkich”