Na topie

Platinet ARO - uniwersalny głośnik przenośny

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Na półkach sklepowych wylądowały już pierwsze egzemplarze Platinet ARO – przenośnego głośnika, którego najważniejszą cechą charakterystyczną jest uniwersalność. Czym model ten ma zainteresować (potencjalnych) użytkowników?

  • Platinet ARO - uniwersalny głośnik przenośny
A A

Oryginalny wygląd, uniwersalność i niezłe brzmienie charakteryzować mają nowy głośnik przenośny Platinet ARO, który oficjalnie trafił już do sprzedaży. A czym cechuje się on tak konkretnie?

O wyglądzie nie ma się co rozpisywać, bo jaki styl reprezentuje ARO, widać na załączonych zdjęciach, więc dodajmy tylko, że obudowa jest wykonana z podgumowanego materiału. 

Platinet ARO przód

Można za to poświęcić kilka słów obiecanej uniwersalności. Otóż głośnik pozwala na odtwarzanie muzyki bezprzewodowo (z wykorzystaniem modułu Bluetooth 4.0), przewodowo (przez standardowe złącze 3,5 mm) albo też bezpośrednio z pamięci USB. 

Platinet ARO tył

Model ARO to przede wszystkim dwa głośniki o łącznej mocy 30 watów, które – według zapewnień producenta – „generują dynamiczny, głośny i czysty dźwięk wzbogacony o wyraziste basy”. Zadowalający ma być również czas pracy („kilkanaście godzin”) zapewniany przez akumulator o pojemności 5400 mAh. Dodajmy jeszcze, że wymiary tego sprzętu to 310 x 131,5 x 113,42 mm.

Platinet ARO biurko

Na jaki wydatek powinny przygotować się osoby zainteresowane tym głośnikiem? Sugerowana cena Platinet ARO wynosi 249,90 zł.

Źródło: Platinet

Odsłon: 2746 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!