Na topie

Microsoft też lubi PlayerUnknown's Battlegrounds

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Sukces PlayerUnknown's Battlegrounds nie przechodzi bez echa. Gra jeszcze w tym roku pojawi się na konsolach Xbox One.

  • Microsoft też lubi PlayerUnknown's Battlegrounds
A A

Mamy przeczucie graniczące z pewnością, że większość z Was słyszała o PlayerUnknown's Battlegrounds. Być może niektórzy nawet się przy tym tytule bawią, bo udało mu się zgromadzić wokół siebie naprawdę dużą społeczność. Wkrótce powinna być jeszcze większa.

Sukces PlayerUnknown's Battlegrounds już jakiś czas temu dostrzegł Microsoft. Na swojej konferencji podczas Gamescom 2017 ponownie przypomniał o produkcji studia Bluehole, a właściwie o tym, że trafi ona na konsole Xbox One. Co nowego w tej kwestii?

Przede wszystkim potwierdzono, co nie jest najmniejszym zaskoczeniem, że wydawcą będzie sam Microsoft. Firma deklaruje, że udziela twórcom sporego wsparcia, co pomóc ma w osiągnięciu świetnych efektów. Nie poznaliśmy dokładnej daty premiery, ale potwierdzono, że PlayerUnknown's Battlegrounds trafi na Xbox One jeszcze w tym roku.

Poniżej zobaczyć możecie krótki zwiastun pokazany na konferencji.


Źródło: Bluehole, youtube - MKIceAndFire

Odsłon: 4489 Skomentuj newsa
Komentarze

9

Udostępnij
  1. mutissj
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2017-08-21 10:51

    microsoft jak zwykle, tylko o jednym myśli /// money

    Skomentuj

    1. Q2hvY2hsaWs8
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-08-21 11:33

      Po pierwsze... w czym problem? Nie tym się zajmują firmy, zarabianiem pieniędzy?

      Po drugie... PUBG od początku miał być multiplatformowy. Wersja na PC jest grywalna i daje frajdę, ale dalej mnóstwo w niej błędów. Zapowiedziana wersja na XBoxa albo będzie okrojona albo będzie podzielać te same dolegliwości co wersja z PC.

      Po trzecie... ostatecznie ma być też na PS4... Ale to kiedyś...

      Po czwarte, nie wyobrażam sobie gry na padzie w tą grę... będzie noob camp fest niesamowity.

      Skomentuj

      1. mutissj
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2017-08-21 12:18

        tak firmy maja zarabiać, ale w przypadku Micro$ofta jest to wyjątkowo pazerne podejście, co widać po polityce windowsa 10, xbox vs playstation, sprzedaż smartofonów itd.

        I jak widać na tym traci i bardzo dobrze

        Skomentuj

        1. Q2hvY2hsaWs8
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2017-08-21 12:38

          Hmm... traci? Jakoś nie widzę, aby tracił... możesz poprzeć swą tezę jakimiś liczbami?

          Pazerne podejście w polityce Windows 10? Znaczy się, że rozdali za darmo update ze starszych wersji czyli dla większości użytkowników? Ja wiem, że oni mają inny zysk niż bezpośrednia sprzedaż kolejnych licencji, ale dla przeciętnego Kowalskiego to nie ma znaczenia.

          Pazerne podejście Xbox vs PS? Cóż to za podejście? Wypuszczenie mocniejszej konsoli to pazerność? Przecież podobno się nie sprzeda, bo nie ma exów. To gdzie te podejście?

          Sprzedaż smartfonów... jakich smartfonów? Lumii sprzed paru lat?


          Marketing jak każdy inny.


          Widzę, że tu na Benchmarku (bo ogólnie to nie) niezależnie co MS robi to jest źle i każdy narzeka... no może poza tymi artykułami co w abonamencie Gold jest za darmo. Tam to każdy japę cieszy. Ja tu widzę istną hipokryzję i efekt tłumu. Ktoś coś powiedział, drugi to powtórzył i tak powstają kolejne legendy i mity. Nie mówię, że MS robi wszystko idealnie i nie ma na co narzekać. Ale kto nie robi błędów? Poza tym większość, rzeczy związanych z Windowsem, których "sceptycy" używają jako amunicji już nie istnieją. Ale to im nie przeszkadza przecież do plucia jadem, bo to modne i spotka się z uznaniem równie leniwych i tępych osobników.

          Skomentuj

          1. Akatzuky
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-08-21 15:51

            Nom, microshit wylaczyl wsparcie dla XP zeby wcisnac 10, a i jeszcze dodal w 10 tyle szpiegostwa w zebraniu potencjalnych wartych danych. Ze to jest gunwo. Chwila chwila ziomek, jaka byla cena obydwu konsol w dniu premiery, ktora konsola oferowala wieksza moc obliczeniwa a kosztowala 100 euro mniej, a scorpio po ilus tam latach to mnie moze w dupcie pocalowac, pazera. Lumie z przed paru lat. Aha a nokie przejeli zeby ja wykonczyc a na koniec sie zwinac, chociaz to wina nokii ze wybrali najgorszy soft swiata. A ty co fanboy

            Skomentuj

          2. Q2hvY2hsaWs8
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2017-08-21 16:30

            Pfff wmawiaj sobie dalej. MS wyłączył wsparcie... nacisnął przycisk i się wyłączyło. Weź człowieku ogarnij beret, po wyjściu 7 i 8, XP był praktycznie martwy i przestarzały. Producenci nawet sterowniki przestali robić. Więc nie ma co się dziwić, że stare kilkuletnie oprogramowanie idzie do kosza skoro są dwie nowsze wersje. Szpiegostwo albo i nie. Zależy jak na to patrzeć. Praktycznie wszystko możesz wyłączyć z poziomu systemu w ustawieniach prywatności. Ba jest nawet więcej możliwości niż kiedyś było, bo można np decydować jakie aplikacje mają dostęp do geolokalizacji np lub nie. Tudzież czy mogą korzystać z mikrofonu itd. Gdzie takie ustawienia są w XP? Ciekawe jakbyś chciał, aby działały takie narzędzia jak Cortana, bez dostępu do Twoich kontaktów czy innych miejsc systemu. Z jednej strony każdy by chciał, aby system był bardziej intuicyjny i pomocny, i bardziej spersonalizowany, ale jakbyś chciał to osiągnąć bez przekazania danych komputerowi do analizy? Jest coś za coś. Jak Ci nie pasuje rozwój to możesz sobie wybrać dowolny inny system operacyjny i w takim wypadku też będziesz skazany na to w jakim kierunku system się rozwija. Nie ma możliwości stworzenia tak złożonego oprogramowania, żeby spełnić zachcianki każdego użytkownika.

            Co z tego, że XBox był droższy? Jaka tu pazerność? To, że ferrari jest droższe od lambo to pazerność ferrari? Tak go wycenili i tyle. Może nie chcieli dawać swojej konsoli po kosztach jak Sony?

            Taaaa MS wykończył Nokię... uhmm... a może jeszcze przedstawisz jakiś logiczny argument za tym po co miał to robić? Może zagrażała mu na rynku? A może chociaż powiesz jak niby ją wykończył? Nokia sama z siebie miała problemy na rynku. MS przejął linię Lumia i wydał parę telefonów. Gdzie tu jakaś pazerność? A może Google też jest pazerny, bo nowe pixele opracuje HTC i LG, a jeszcze sprzeda je za ogromną kasę, bo to przecież Google Pixel.

            Nie fanboy, tylko nie przeinaczam faktów jak Ty i staram się być bardziej obiektywny.

            Skomentuj

          3. Akatzuky
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-08-21 21:24

            Chlopie XP ma sie dobrze i jest nadal mocny ale gdyby to zalezalo od pazernosci microshitu to by ludzkosc kolejne 50 lat na tym systemie jechala jakby mi ktos dzisiaj rozkazal uzywac XP - spoko. Producenci przestali wydawac sterowniki? Przeciez to sa sprzedajne prostytutki co porzucaja wsparcie po dwoch generacjach DLA KASY poczytaj sobie jaki cyrograf o postarzaniu sprzetu podpisali gates i sp jobs, nie dluzej niz 3 lata i na zlom ma leciec. Wiec mnie tu nie czaruj ze za darmo W10 "oferowali" no jasne sam bym oferowal 'Firmy przejdzcie na w10 za darmo, teraz bedziemy o was wiedziec juz wszysciutko' i pewnie zaszyli 150 nowych dziur w razie bubtu jedna linijka wierszu zrobi swoje na waszym zadupiu.

            Ziomek, ale ferrari nie reklamuja ze bedzie jezdzic tak samo dobrze na tych samych drogach co lamborghini. Natomiast konsole oferuja ten sam produkt i ze bedzie chodzic tak samo a nawet lepiej. Wtedy sie dopiero patrzy cene i osiagi bo chcesz jak najlepiej i jak najszybciej jezdzic po tych drogach.

            Aha i kupili Nokie za grosze bo chcieli cos udoic kasy no ale spalil pomysl uyopili kase dobrze im tak.

            Skomentuj

          4. Q2hvY2hsaWs8
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-08-22 09:07

            Nie wiem w sumie po co się produkowałem. Masz tak ciasny umysł, że szpilki nie włożysz. Żyj sobie i rób co chcesz. Twoje zdanie całe szczęście nikogo nie obchodzi.

            Skomentuj

      2. DreamerDream
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-08-21 18:16

        W czym? W tym, że gra wciąż jest w wersji EA, a już chcą na konsole ją wydać? Czyli co, mamy kolejny krok w dojeniu graczy. Wczesny dostęp gier już teraz na konsolach. Już mieliśmy takie przypadki, ale nikt sie nie przyznawał, że wydaje bete jako końcowy produkt.

        Zaraz będzie od jakiegoś fanboja, że może i jest w EA, lecz już jest dopracowana, że grał xxx i nie spotkał żadnych bugów itp. Sam nie gram, ale jak są np. takie błędy to nikt mi nie wmówi, że ta gra już jest gotowa

        https://youtu.be/24UCU_xtwVw

        P.S. Z tego co dobrze wyczytałem koleś dostał później za to bana.