Na topie

Pobudka przy dźwiękach muzyki ze Spotify - nowość w budziku na Androida

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Ze smartfonem zasypiamy i z nim się tez budzimy – wszak coraz częściej odpowiada on za naszą pobudkę. Teraz może ona być jeszcze przyjemniejsza, dzięki integracji ze Spotify.

 • Pobudka przy dźwiękach muzyki ze Spotify - nowość w budziku na Androida
A A

Nie ma to jak pobudka przy dźwiękach dobrej muzyki! Od teraz ustawienie swojego ulubionego utworu na dźwięk budzika nie stanowi najmniejszego problemu – znajdująca się na smartfonach z Androidem aplikacja Zegar została bowiem wzbogacona o nową funkcję: odtwarzanie piosenek ze Spotify.

Na bibliotekę Spotify składa się aż 35 milionów utworów, a ich lista wydłuża się każdego dnia. Dowolna piosenka z tego katalogu może być teraz wykorzystana w androidowym budziku – „przejdź do zakładki Alarmy, gdzie znajdziesz muzyczne rekomendacje od Spotify i bez wysiłku wyszukasz i wybierzesz dowolny utwór, album, wykonawcę lub playlistę, w rytm której obudzisz się następnego ranka”, czytamy w newsie.

Ze Spotify w obrębie Zegara Google skorzystać może zarówno użytkownik wersji Premium, jak i bezpłatnej – w trybie odtwarzania losowego. Co ciekawe, po wyłączeniu alarmu na ekranie pojawi się przycisk „Contunue Playing”, pozwalający na dalszy odsłuch utworu, z którym użytkownik rozpoczął kolejny dzień. Jak powiedział Jorge Espinel, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w Spotify:

„Cieszymy się, że możemy umożliwić użytkownikom spersonalizowanie ich budzików w aplikacji Zegar od Google dzięki niesamowitemu katalogowi muzycznemu Spotify. Już od dłuższego czasu użytkownicy aplikacji Spotify wyrażali potrzebę wprowadzenia podobnej funkcji, dlatego nie możemy się doczekać, kiedy fani muzyki zaczną wybierać swoje ulubione utwory, wykonawców i playlisty, aby pozytywnie rozpocząć dzień”.

Prawdopodobnie aktualizacja już do was dotarła. Jeśli nie, to stanie się to w ciągu kilku najbliższych dni.

Źródło: Spotify

Odsłon: 3584 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij

Ciekawostki w marketplace

 1. xchaotic
  Oceń komentarz:

  -2    

  Opublikowano: 2018-08-01 13:49

  a czemu nie ma takiej opcji z play music albo mp3?

  Skomentuj

  1. pablo11
   Oceń komentarz:

   5    

   Opublikowano: 2018-08-01 14:45

   To 1wsze nie wiem, no ale mp3 to chyba od początku istnienia można sobie ustawić, jakie sie chce z telefonu.

   Skomentuj

 2. Nullmaruzero
  Oceń komentarz:

  8    

  Opublikowano: 2018-08-01 14:08

  Jest taka zasada. Jeśli nie chcesz znienawidzić ulubionego kawałka, nigdy nie ustawiaj go jako budzik :P

  Skomentuj

  1. rlistek
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2018-08-01 14:33

   Korn - Wake Up (od którejśtam sekundy jak wchodzi wokal) - idealne na budzik. Używam od dobrych kilku lat i jeszcze mi się nie znudził. Aczkolwiek fakt, że później jak się słucha albumu z tym utworem to dziwne uczucie :p.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!