• benchmark.pl
  • Strefy
  • Zostań newsmanem na benchmark.pl. Rozszerzamy skład redakcji o nowych autorów
Strefy

Zostań newsmanem na benchmark.pl. Rozszerzamy skład redakcji o nowych autorów

opublikowano przez w dniu 2019-11-19

Poszukujemy nowych autorów do poszerzenia naszego działu Newsy.

Zadania

Główny cel, to codzienne monitorowanie tematów i publikowanie treści w godzinach od 18 do 22, a także w sobotę i niedziele przez cały dzień. Zadanie to może realizować jeden lub dwóch autorów, zależnie od możliwości i dyspozycyjności.

Wymagania

Wymagana bardzo dobra znajomość branży i rynku technologicznego, umiejętność tworzenia ciekawych oraz unikalnych treści, podstawy SEO (w trakcie współpracy oferujemy szczegółowe szkolenie SEO i wytyczne dot. tworzenia treści).

Dla formalności dodamy jeszcze, że liczy się sprawność w pisaniu: bez błędów językowych, wyrazistość przedstawiania faktów, wydarzeń, idei. Przyda się również wytrwałość: gotowość do ponownego zweryfikowania zdobytej wiedzy, poszukiwania nowych, dokładniejszych informacji.

Szczegóły oraz pytania dotyczące współpracy, omówimy z zainteresowanymi.

Kontakt

Wiadomości prosimy wysyłać na adres redakcja@benchmark.pl w temacie wpisać "newsman".

marketplace