Na topie

Premiera REGENESIS Arcade - polskiej gry VR

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Tematyka: rzeczywistość wirtualna Zwiastuny gier

Gra dostępna jest we wczesnym dostępie na Steam, współpracuje z Oculus Rift, HTC Vive i Windows Mixed Reality.

 • Premiera REGENESIS Arcade - polskiej gry VR
A A

W ostatnich latach polskie gry wyszły z cienia i obecnie każda premiera produkcji znad Wisły wywołuje spore poruszenie. O REGENESIS Arcade być może jednak nie słyszeliście, a zatem tym bardziej warto o niej wspomnieć.

REGENESIS Arcade jest pierwszą grą Hyperbook Studio. To warszawskie studio powstałe w 2016 roku, które za główny cel obrało tworzenie gier i aplikacji dedykowanych rzeczywistości wirtualnej. W REGENESIS Arcade zabawa polega na eliminowaniu kolejnych fal przeciwników.

„REGENESIS Arcade to gra pełna akcji, wymagająca refleksu i znajomości fizyki. Każda rozgrywka jest inna za sprawą różnorodnych map, ze względu na nieprzewidywalność Sztucznej Inteligencji przeciwników oraz mnóstwa uzbrojenia do wyboru. Gracz może stworzyć własny styl walki, chować się za osłonami i czekać na odpowiedni moment lub rzucić się do szaleńczego ataku i teleportować bezpośrednio za plecy przeciwników z potężną strzelbą.”


Gra dostępna jest we wczesnym dostępie na Steam, współpracuje z Oculus Rift, HTC Vive i Windows Mixed Reality. Co istotne, przygotowana została darmowa wersja LITE oraz wydanie DELUXE za 35,99 złotych.

Pierwsza oferuje dostęp do trzech czasowych wzmocnień, dziesięciu ulepszeń oraz pięciu rodzajów broni. Druga to więcej map i przeciwników, zwiększona liczba wzmocnień oraz ulepszeń, a także wieżyczek strażniczych, które pomagają graczom zwalczać wrogów. To właśnie płatna wersja będzie też systematycznie rozwijana aż do momentu opuszczenia Early Access i pojawienia się pełnej wersji tytułu. W dniu premiery zapewniać ma 8 czasowych wzmocnień, aż 26 odblokowywanych ulepszeń do broni, 6 map (w tym 3 nocne), 3 rodzaje wieżyczek strażniczych, dodatkowe typy przeciwników, a także globalny system rankingowy.


Źródło: Hyperbook Studio

Odsłon: 3026 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. Raider0001
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-12-19 21:14

  Ciekawe kiedy odkleją nogi od podłogi

  Skomentuj

 2. HomeAudio
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2017-12-20 00:39

  Fajnie że nie przegapiliśmy tego trendu i że polskie studia już teraz mocno angażują się w produkcję tytułów pod VR. Brawo! BTW.: fajna gierka ;)

  Skomentuj

 3. miesiu
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-12-20 15:50

  Czekam na wersję PS VR.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!