Na topie

Premiery gier - sierpień 2018

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Tegoroczny sierpień zapowiada się wyjątkowo ciekawie, wyraźnie podkręcając tempo całej branży. Zresztą, co tu dużo mówić, sami zobaczcie co Was czeka w nadchodzących premierach gier!

Ufff, jak gorąco… Żar leje się z nieba taki, że czasami nie ma się wręcz ochoty wychodzić na to słońce. No ale co innego nam zostało? Grać też nie ma za bardzo w co, chyba że próbujemy nadrobić zaległości. Ale spokojnie…to wszystko za chwilę się zmieni.

AA

Aby zobaczyć poprzednie odcinki zapraszamy do sekcji Premiery Gier.

 

Odsłon: 7978 Skomentuj newsa
Komentarze

8

Udostępnij
  1. elmak
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-08-01 19:36

    Czy aby na pewno Warhammer 40.000: Inquisitor – Martyr to strategia?

    Skomentuj

  2. adijedi
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-01 21:27

    w ciemno biore PES'a a nad F1 zastanowie się...szkoda, że nie ma Kubicy, Yakuza też jest fajną nawalanką!

    Skomentuj

  3. hideo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-01 23:05

    pecetowcom polecam Yakuza 0 ze względu na fabułę i akcję!! a ps4kowcom Yakuza Kiwami 2 (bo 0 już pewnie skończyli ;)

    Skomentuj

  4. fafer
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-02 08:43

    Overcooked 2 jak dla mnie to pozycja obowiązkowa. Najlepsza gra coopowa w jaką grałem w życiu. Coś pięknego, jak się gra ze swoją piękniejszą połową i wrzeszczy na siebie - "znowu naczyń nie pozmywałeeeeś!!!!", "Pomidora krój!!! POMIDORA NIE SAŁATĘ!!" ;)

    Skomentuj

  5. Billermo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-02 12:26

    Większość nic nie znalazła? serio ?! Naprawdę , ale to naprawdę, juz nawet jak kogoś Wow, Yakuza, czy MHW nie jara, to chociaż polecam ogarnąć Dead Cells https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=33226

    Skomentuj

  6. Bartas92
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-02 15:06

    co to za koszykóweczka na początku ??

    Skomentuj

    1. Maciej Piotrowski
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-08-02 17:51

      NBA Playgrounds 2. Szykował się na sierpień, ale w ostatniej chwili plany się zmieniły i gra wyjdzie na jesieni jako NBA 2K Playgrounds 2:)

      Skomentuj

  7. pawluto
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-08-05 22:01

    Dla mnie tylko Post Scriptum jest ciekawe i dobre.
    Reszta to jakieś popierdułki z yakuzą na czele...