Na topie

Premiery gier - styczeń 2018

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Tematyka: Premiery gier

Oto paczka świeżutkich premier, które już nerwowo przebierają nóżkami by z impetem zaatakować nas w pierwszych dniach 2018 roku.

Zdziwieni tak nagłym pojawieniem się nowego odcinka waszej ulubionej serii? Cóż, są święta. Czas prezentów. Nie było więc innej opcji, po prostu też musieliśmy dorzucić coś do worka świętego Mikołaja.

AA

Aby zobaczyć poprzednie odcinki zapraszamy do sekcji Premiery Gier.

 

Odsłon: 15598 Skomentuj newsa
Komentarze

11

Udostępnij
  1. havook
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-12-24 09:12

    Dobry materiał, jak zawsze zresztą :) Widziałem na yt, niestety pojawił się błąd na stronie i jest podlinkowany filmik z grudnia... Wesołych Świąt dla całej redakcji i wszystkich użytkowników!

    Skomentuj

    1. Mateusz Sołtysiak
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-12-24 09:29

      Poprawione. Wesołych Świąt!

      Skomentuj

  2. piteraf
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-12-24 09:28

    Na stronie link z grudnia. Poprawcie : v
    Wesołych świąt ;)

    Skomentuj

    1. Mateusz Sołtysiak
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-12-24 09:30

      Ach ten cache ;) Również wesołych Świąt!

      Skomentuj

  3. PIRAT_PL
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-12-24 10:07

    Nooo co do premier to cieniutko, fakt że mam specyficzny gust ale jako że Minecraft to gra przed którą spędziłem setki godzin to Staxel pozycja obowiązkowa i całkiem dobrze się zapowiada.
    Reszta niestety nie dla mnie.
    Zdrowych i Wesołych świąt dla wszystkich pracowników benchmark.pl oraz wszystkich użytkowników ;)

    Skomentuj

  4. Fiona
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-12-24 11:25

    Może się skuszę na tą kolejarską grę ;)
    Reszta to nie moje klimaty.....
    I dobrze, bo w styczniu każdy na oparach kasy zazwyczaj jest...

    Skomentuj

    1. PIRAT_PL
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-12-24 12:09

      Święta prawda dlatego teraz trzeba jechać na wyprzedażach żeby mieć zapas gier do wiosny chociaż :P

      Skomentuj

    2. silvver
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-12-24 16:28

      Mashinky podobno lepsze nawet już w fazie EA

      Skomentuj

  5. edvinoxic
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-12-24 20:00

    czym dalej tym gorsze gry, jakies dla niemowlakow...juz nie mam w co grac na 1070 lub 1080 kartach...

    Skomentuj

  6. cacodemon
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-12-25 08:18

    Jeślo 90% tytułów z listy nic mi nie mówi to coś się dzieje.

    Skomentuj

  7. Bartek111
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-12-25 18:43

    Dla mnie osobiście rok 2018 zapowiada się słabo jeżeli chodzi o tytuły. Na szczęście mam jeszcze do ogrania Andromedę, Wiedźmina 3, Assassina Origins,, Pobrałem też darmówkę Assasina Black Flag. Plus zapowiadane Metro i Far Cry, pozwolą przetrwać ten nadchodzący rok.