Na topie

Pro Evolution Soccer 2017 w planie wydawniczym Techlandu

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Seria Pro Evolution Soccer przechodzi w ręce nowego wydawcy. Co Techland planuje w związku z pozyskaniem tej marki?

 • Pro Evolution Soccer 2017 w planie wydawniczym Techlandu
A A

Chyba nikt nie wątpił, że Pro Evolution Soccer 2017 doczeka się premiery w Polsce. Dopiero teraz poznaliśmy jednak rodzimego wydawcę i informacja o tym, kto nim został może nieco zaskakiwać.

Okazuje się bowiem, że nie będzie nim związane ostatnio z marką Pro Evolution Soccer cdp.pl, ale Techland. Poinformowano o tym oficjalnie, jednocześnie potwierdzona została data premiery gry.

„Jesteśmy dystrybutorem PES 2017 w Polsce. Najnowsza cześć piłkarskiej symulacji – Pro Evolution Soccer 2017 – będzie dostępna od 15 września na następujące platformy: PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Windows PC.”


Spodziewać możemy się kilku akcji mających na celu promowanie gry i próbę przeciwstawienia się nowej odsłonie serii FIFA, ale szczegóły na ich temat nie są na ten moment znane. Nie wiemy też, czy Pro Evolution Soccer 2017 otrzyma polski komentarz.

Źródło: Techland

Odsłon: 2913 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. kristof080
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2016-08-26 18:37

  PES raz mial polski komentarz. I lepiej zeby wiecej nie probowali. Zreszta w Fifie tez nie jest super. Lepiej angielski, a najlepszy hiszpanski.

  Skomentuj

 2. maciuch2
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2016-08-26 21:42

  Najlepszy to był japoński w Winning Eleven i basta. Nie wyobrażam sobie żeby taka symulacja ja PES nie wyszła u nas w kraju.Oczywiście sprawdzę również piłkę od EA jak co roku, ale pewnie i tak serce wybierze niesamowite i niespodziewane akcje od Konami.

  Skomentuj

  1. wawrinkaS
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2016-08-28 13:16

   też jestem fanem tej japońszczyzny:))

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!