Gry

Project CARS 2 - kiedy premiera?

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2017-01-06

Wszystko wskazuje na to, że w Project CARS 2 zagramy w drugiej połowie tego roku.

O Project Cars 2 z pewnością nie słyszymy często, śmiało można nawet stwierdzić, że twórcy przygotowują ten tytuł w absolutnej ciszy. Na szczęście wygląda na to, że prace idą pożądanym tempem.

Zapowiedź Project CARS 2 miała miejsce jeszcze w czerwcu 2015 roku. Skoro od tego czasu nie pojawiały się praktycznie żadne informacje, trudno było też domyślać się kiedy będzie miała miejsce premiera. Na szczęście twórcy wreszcie nieco ten temat rozjaśnili.

Ian Bell, CEO Slightly Mad Studios, nie zdradził wprawdzie konkretnego terminu, ale poinformował, iż obecne plany zakładają wydanie Project CARS 2 we wrześniu tego roku. Bez zmian pozostają platformy docelowe, Project Cars 2 przygotowany zostanie na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Slightly Mad Studios jest obecnie zadowolone z postępów w pracach, najwięcej uwagi poświęcić ma jeszcze na GUI oraz tryb kariery. Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Źródło: wccftech

marketplace

Komentarze

8
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Nie ma jeszcze komentarzy, że Drive Club ładniejsze? ;)
    Zaloguj się
  • avatar
    To co powinni zrobić w PC 2 to de facto powinno wyglądać jak patch do PC 1 - powinni naprawić wszystkie bugi związane z AI, fizyką i zdecydowanie poprawić realizm odwzorowania prowadzenia pojazdów. Cała reszta może zostać jak jest.
    Zaloguj się