Na topie

Razer szykuje mobilne urządzenie do gier - być może będzie to smartfon

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Mobile

Kategoria: Mobile Telefony Gry Sprzęt do gier Smartfony Producenci: Razer

Jeszcze w tym roku Razer pochwali się przenośnym urządzeniem dedykowanym graczom.

  • Razer szykuje mobilne urządzenie do gier - być może będzie to smartfon
A A

O firmie Razer wspominamy dość często, przede wszystkim przy okazji laptopów czy akcesoriów dla graczy. Wygląda na to, że wkrótce poszerzy ona ofertę o urządzenie z kategorii, nad którą do tej pory szczególnie mocno się nie pochylała.

Szykowane jest bowiem mobilne urządzenie do gier. Wprawdzie spekulacje na ten temat pojawiały się od dłuższego czasu, ale dopiero teraz zostały zastąpione oficjalnym stanowiskiem. Min-Liang Tan, CEO firmy Razer, potwierdził, iż sympatycy mobilnego grania otrzymają wkrótce coś bardzo interesującego.

Wkrótce oznacza w typu przypadku jeszcze ten rok. Nie ma natomiast pewności co do tego, co konkretnie zobaczymy. Nieoficjalne informacje ograniczają się jednak do dwóch opcji - rywala dla Nintendo Switch (w postaci konsoli bądź tabletu o podobnej konstrukcji) lub smartfona. O tym ostatnim mówi się w kontekście firmy Razer od momentu, w którym przejęła ona Nextbit Systems Inc.

Razer smartfon

Na konkrety musimy niestety poczekać. Nie wypada martwić się o wydajność, Razer z pewnością o nią zadba. Większym problemem może okazać się cena nowego urządzenia. W tym kontekście Razer zazwyczaj nie rozpieszcza klientów.

Źródło: Android Headlines, gizmochina

Zobacz stronę produktu Razer Phone

brak aktualnych ofert

Odsłon: 3315 Skomentuj newsa
Komentarze

9

Udostępnij

Mobile w marketplace

  1. SirMichael
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2017-09-25 11:53

    to tylko świadczy o tym ile pelikanów jest na tym świecie. Masakra.
    Znając srazera to będzie telefon, który cenowo przebije ajfona X.

    Skomentuj

    1. Finear
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2017-09-25 12:39

      dlaczego pelikanów?

      nic nie wiem o tym sprzecie

      jeżeli bedzie tak jak inne produkty razera i nie dowala ceny z kosmosu to mysle że może byc całkiem spoko

      Skomentuj

      1. ShifteD
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2017-09-25 16:33

        "nie dowala ceny z kosmosu"

        heheheheheheheheheheheheheheehehehehehe

        Skomentuj

        1. Finear
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2017-09-25 21:30

          maja kilka produktów ktore rzeczywiście sa trochę drogie ale generalnie większość kosztuje mniej więcej tyle co konkurencji

          nikt nie narzeka że klawiatury corsaira kosztują prawie 900pln?

          Skomentuj

      2. SirMichael
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-09-26 10:45

        które sprzęty razera są takie doskonałe i dobrze wycenione?

        Skomentuj

    2. rlistek
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-09-25 16:37

      A ile w swoim życiu używałeś sprzętu Razera, że się tak o nim wypowiadasz? Czy może po prostu czytałeś i powtarzasz komentarze w necie, podobnych do ciebie, którzy też czytali takie komentarze i powtarzają po tych którzy kupili tanie zamienniki i nie chcieli się czuć gorzej to hateują. Porsche też będziesz hateował, że jest droższe niż twój Opel?

      Skomentuj Historia edycji

      1. SirMichael
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-09-26 10:45

        a tobie Razer dużo płaci za marketing?

        Może jeszcze mi powiesz, że sprzęt razera jest bezawaryjny?
        Klawiatury po 800 zł nadają się do wymiany po 2-3 miesiącach a słuchawki to już w ogóle dramat bo tylko wyglądają a jakość materiałów i dźwięku to syf największy za takie ceny porównaj sobie zwykłe słuchawki stereo w tych cenach, miliard razy lepsza jakość.
        Zarzucasz, że wkoło sami hejterzy, którzy się nie "znajo" a sam porównywałeś sprzęty razera z innymi?
        Ceny z kosmosu a sprzęt jest gó*** warty jesteś klasycznym przypadkiem klienta idioty, "będę bronić produktu bo ja go mam i nie chcę wyjść na idiotę jak mi udowodnią, że przepłaciłem 100 razy".

        Skomentuj

        1. rlistek
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-09-26 15:14

          Swoim komentarzem i zawartymi w nim przykładami tylko potwierdziłeś moje przypuszczenia. Każdy sprzęt może się zepsuć, niemniej Razer nie jest ani trochę bardziej awaryjny niż inne marki, przynajmniej z mojego kilkunastoletniego doświadczenia ze sprzętem dla graczy. To co powtarzasz to są zwykłe bajki randomowych haterów w internecie. Dla twojej informacji, gwarancja na sprzęt Razera wygląda tak, że jak coś ci się zepsuje, to zamawiasz kuriera na ich koszt, zabiera on paczkę, po czym przysyłają ci nowy model, również za darmo. Jak byś miał mózg to byś był w stanie sobie wyobrazić jak bardzo nieopłacalnym było by tworzenie sprzętu o dużej awaryjności przy takim modelu obsługi gwarancyjnej.

          Oczywiście, że testowałem i porównywałem sprzęt Razera, który używam. Wyobrażasz sobie, że losowo sobie kupiłem myszkę czy podkładkę, w ciemno, nie sprawdzając jak działa zaimplementowany w niej sensor, czy jak po niej mysz jeździ? Dla twojej informacji wiele myszek przetestowałem. Jest wiele przyzwoitych firm tworzących sprzęt dla ambitniejszych graczy, a mi gryzoń od Razera najbardziej podpasował, ale wcale nie twierdzę, że każdy musi kupować Razera. Jest wiele innych dobrych producentów myszek, jak Zowie, SS, Finalmouse czy niektóre modele Logitecha. Wybierać w czym jest, każdy może wybrać sobie coś pod siebie. Nie twierdzę, też jakoby każdy sprzęt Razera był rewelacyjny, bo są lepsze i gorsze modele, ale wypowiadanie się tak jak ty, że "każdy sprzęt Razera to gówno bo drogi" zakrawa o idiotyzm.

          No i dzięki, za informacje, że klawiatury Razera nadają się do wymiany po 2-3 miesiącach, bo moja chyba o tym nie wie i zapomniała się zepsuć, bo komfortowo i bezproblemowo używam jej już od wielu lat.

          Jeśli chodzi o ceny, to ich flagowe produkty, czyli myszy esportowe są wycenione dokładnie na tyle za ile można kupić mysz esportowa. Żadna firma nie sprzeda ci porządnego gryzonia za mniej niż 250zł. Jeśli chodzi o sprzęty z bajerami, to naturalne jest, że takie bajery kosztują więcej. R&D kosztuje. Jak samemu coś robisz, a nie tylko kopiujesz robiąc tanie zamienniki to się nie dziw, że koszt tego jest wyższy. Oczywiście, że Razer Blade Pro tani nie jest, ale pokaż mi innego lapka wielkości Macbooka z pełnym gtx1080 na pokładzie, a nie okrojonym Max-Q.

          Skomentuj Historia edycji

        2. Finear
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-09-26 23:00

          miałem myszka razera 8 lat, zadnej awarii

          4 lata temu wymniłem na nowa bo po prostu chciałem wiecej klawiszy, zadnych awarii

          mam ich klawiature i sluchawki wszystko działa tak jak trzeba a kosztowało mniej więcej tyle co konkurencyjne produkty