Na topie

Pół godziny z Remnant: From the Ashes - nową grą akcji twórców Darksiders

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Studio Gunfire Games, które w dużej mierze tworzą ludzie odpowiedzialni za rozwój serii Darksiders, pracuje obecnie nie tylko nad jej trzecią częścią, ale też czymś zupełnie nowym. Oto jak wygląda Remnant: From the Ashes.

  • Pół godziny z Remnant: From the Ashes - nową grą akcji twórców Darksiders
A A

Kończąca prace nad Darksiders III ekipa Gunfire Games dłubie też obecnie przy innym projekcie, mianowicie zapowiedzianym w lipcu Remnant: From the Ashes. Nowy, półgodzinny zapis rozgrywki pozwala wyrobić sobie na jego temat zdanie.

Trzecioosobowa gra akcji Remnant: From the Ashes zaoferuje rozgrywkę nastawioną na kooperację. Przeniesie graczy do nieprzyjaznego, postapokaliptycznego świata, w którym aż roi się od przerażających stworów do natychmiastowej eksterminacji. 

Same potyczki (zarówno w formie strzelanin, jak i walki wręcz) będą tutaj naturalnie kluczowe, ale nie zabraknie też innych elementów, takich jak modyfikowanie broni czy rozwój postaci. Jesteście ciekawi jak to wygląda? Spójrzcie zatem na oficjalny zapis rozgrywki (niestety w nie najlepszej jakości, ale zawsze lepsze coś niż nic):

Remnant: From the Ashes - gameplay

Premiera gry Remnant: From the Ashes na PC, PlayStation 4 i Xbox One jest planowana na przyszły rok i prawdopodobnie mówimy tutaj o jego pierwszej połowie. Czekacie na ten tytuł?

Źródło: Dark Side of Gaming

Odsłon: 1882 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!