Gry na konsole

Lara Croft ponownie przemówi głosem Karoliny Gorczycy

opublikowano przez w dniu 2015-09-21

W polskiej wersji językowej znanej i lubianej Larze Croft głosu użyczy równie znana i lubiana Karolina Gorczyca.

Lara Croft

Jeszcze przed końcem tego roku na półkach sklepowych pojawi się Rise of the Tomb Raider. No, przynajmniej w wersjach przeznaczonych na Xbox One i Xbox 360.  Dowiedzieliśmy się, że w polskiej wersji językowej znanej i lubianej Larze Croft głosu użyczy równie znana i lubiana Karolina Gorczyca.

To dobra wiadomość dla fanów serii. Niewtajemniczonych informujemy, że Karolina Gorczyca brała już bowiem udział w sesjach nagraniowych do poprzedniej odsłony serii (Tomb Raider) i zabieg ten spotkał się raczej z pozytywnym odbiorem. Aktorkę kojarzyć możecie też z takich filmów jak Ostatnia Akcja czy Miłość na wybiegu oraz seriali Czas Honoru, Majka i Usta Usta.

Karolina Gorczyca

Jak wiemy od dłuższego czasu, twórcy Rise of the Tomb Raider zawarli umowę z firmą Microsoft, która owocuje między innymi wcześniejszą premierą na konsolach Xbox One i Xbox 360. Niewykluczone, że także pełna polska wersja językowa zostanie ograniczona do tych dwóch platform. 

Poczynaniami przemawiającej głosem Karoliny Gorczycy seksownej pani archeolog pokierujemy już 13 listopada 2015 roku. Czekacie?

Źródło: Microsoft, Filmweb, YouTube

marketplace

Komentarze

15
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pewnie będzie ale później niż na XBOX. Nawet Karolina podobna do Lary ;) Przynajmniej z tą miną i fryzurą :) Oby tylko na PC wersja była zoptymalizowana a nie jak te porty, które ostatnio wychodzą. Poprzednia wersja była miodna i działała całkiem płynnie.
  Zaloguj się
 • avatar
  Fajnie głos Karoliny sprawdzil się :)
 • avatar
  Nie no, mam nadzieje ze bedzie tez pelna polska wersja tez na PS4 czy PC.
 • avatar
  Xbox kupiony nic tylko czekać :D
  Zaloguj się
 • avatar
  czuję gorycz .
 • avatar
  Powinna być ustawa antymonopolowa... Powinni na takie coś robić przetargi.
  Zaloguj się