Na topie

Robot sprzątający Haier Xshuai - duża przecena w Geekbuying

Autor:
artykuł sponsorowany

więcej artykułów ze strefy:
Małe AGD do domu i ogrodu

Kategoria: Małe AGD do domu i ogrodu Odkurzacze

Haier Xshuai to niezawodny pomocnik naszych zmagań z kurzem i okruszkami. Ten niewielki robot sprzątający potrafi naprawdę sporo.

 • Robot sprzątający Haier Xshuai - duża przecena w Geekbuying
A A

Trudno znaleźć większą liczbę osób, którym przyjemność sprawiałoby sprzątanie. Nic dziwnego, że w szybkim tempie rośnie popularność robotów sprzątających, które brudną robotę (dosłownie i w przenośni) wykonują za nas. Zainteresowani tego typu propozycją skusić mogą się na promocję związaną z Haier Xshuai w sklepie Geekbuying.

Cena robota sprzątającego Haier Xshuai obniżona została do nawet 159.99 $. Właśnie za taką kwotę oferowany jest w przypadku zamówienia z azjatyckiego magazynu. Nieco drożej jest przy wyborze magazynu amerykańskiego (219.99 $) lub hiszpańskiego (229.99 $). Nam najbliżej jednak do magazynu niemieckiego. Producent obiecuje tu szybką wysyłkę oraz brak cła.

Haier Xshuai

A co ma do zaoferowania samo urządzenie? Przede wszystkim skuteczny, 5-stopniowy system czyszczenia, a także rozbudowane opcje dotyczące tworzenia obrazu pomieszczeń i tym samym omijanie schodów, mebli czy ścian. Atutem jest również fakt, iż radzi sobie z wzniesieniami do 15 stopni.

Wbudowany akumulator zapewnia około 2 godzin pracy. Producent nie zapomniał oczywiście o aplikacji mobilnej pozwalającej na kontrolę i sterowanie przy pomocy smartfona.

Źródło: Geekbuying

Odsłon: 2154 Skomentuj newsa
Komentarze

6

Udostępnij

Małe AGD do domu i ogrodu w marketplace

 1. Kenjiro
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2017-07-04 09:19

  Reklamujecie ten sklep? Jeśli tak, to napiszcie coś więcej, jakie są warunki gwarancyjne, koszty przesyłek, czy można płacić złotówkami, przelewem itp.

  A odnośnie powyższego, to jak on się ma do iRobotów, czy radzi sobie z dywanami itd.?

  Skomentuj

  1. Filippo386
   Oceń komentarz:

   3    

   Opublikowano: 2017-07-04 11:03

   Na co chorujesz?

   Skomentuj

  2. raffal81
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-07-04 11:04

   Dzizas przestań krzyczeć !!!

   Skomentuj

  3. HomeAudio
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-07-04 11:25

   @darioz - jak byś nie wiedział - to podatki są odprowadzane od zakupionych towarów. Spróbuj z raz zamówić - to będziesz wiedział że nasz Urząd Celny działa w tym zakresie bardzo sprawnie. I PO CO TAKIE DUŻE LITERY?

   PS.: A co do sklepu - to już pisałem - ceny towarów atrakcyjne, koszty dostawy z kosmosu (sporo większe niż w innych konkurencyjnych sklepach).

   Skomentuj Historia edycji

  4. Silver
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-07-04 14:32

   Do fiskusa to można podać całą partię z Wiejskiej oraz ZUS. Ile to pieniędzy idzie tam. Jeśli państwo nie okrada podatników to ten nie będzie kombinował i chętnie zapłaci jeśli dostrzeże, że coś z tego jest - np sprawne NFZ bez kolejek, rozsądne ceny paliw, że z wypłaty zostaje o 1/3 więcej.

   Skomentuj

 2. Silver
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-07-04 14:33

  Ciekawe na ile podobny jest do innych urządzeń choćby do robota Xiaomi - patrzę na to pod kątem części zamiennych w razie wu.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!