Na topie

Kup aparat lub telewizor, a dostaniesz 50 GB na Dropbox - tak Samsung chce wabić klientów

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
benchmark.pl

Kategoria: Producenci: Samsung

Darmowa przestrzeń na dwa lata

Konto Dropbox interfejs komputer aparat cyfrowy

AA

Jak przekonać potencjalnych klientów do zakupu aparatu cyfrowego czy telewizora? Wyjątkowo wysoką jakością obrazu lub zdjęć? Co jednak, gdy ten argument nie zdaje egzaminu? Najlepiej dodać jakiś drobiazg, coś co ma realną wartość i jest interesujące dla nabywcy. Niektórzy dodają aplikację do edycji zdjęć, inni dostęp do treści w sieci, a Samsung - dwuletnie darmowe konto o pojemności 50 GB na Dropboxie.

Gratisowy prezent nie jest jak widać na zawsze, ale te dwa lata to także miły bonus. Mając tak dużą przestrzeń, można swobodnie korzystać z tej bardzo lubianej usługi chmurowej nie obawiając się o jej zapchanie. A w tym czasie być może uda nam się uzbierać dodatkowe GB darmowej przestrzeni na naszym koncie Dropbox - korzystając z poleceń lub innych promocji.

Darmowe konto na Dropboxie ma zapewne przekonać klientów do korzystania z wbudowanych modułów Wi-Fi w aparatach cyfrowych Samsung z rodziny Smart Camera. Z kolei kupujący telewizory być może będą chętniej korzystali z wbudowanych funkcji internetowych. A to wszystko w myśl zasady, że dziś nie wystarczy oferowanie ciekawych rozwiązań, trzeba ludzi przekonać, że są one niezbędne w codziennym życiu.

Dotychczas gratisowe konto Dropbox z 50 GB przestrzenią dyskową, przez dwa lata, było oferowane kupującym Samsung Galaxy Camera, a także smartfony Samsung Galaxy III, Samsung Galaxy Note. Wystarczyło zalogować lub zarejestrować się w usłudze Dropbox, a po kilku chwilach nasze konto wzbogacało się o dodatkowe GB (maksymalnie do 50 GB darmowej przestrzeni).Teraz oferta „promocyjna” rozszerzona zostanie na „sprytne” aparaty cyfrowe i telewizory tego producenta. Ten sam upominek otrzymają również szczęśliwi nabywcy smartfona Samsung Galaxy Grand.

Tę nowinę ogłosił Lars Fjeldsoe-Nielsen z Dropboxa, odpowiedzialny za segment biznesu mobilnego. Niestety, nie wiemy od kiedy ta „promocja” będzie obowiązywała. Na razie jest mowa jedynie o przyszłości, mamy nadzieję, że nadejdzie ona już niedługo.

Źródło: Samsung

Odsłon: 9711 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. liptons
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2013-01-11 16:01

  w tych czasach 50gb to jak nic, 500 to jeszcze rozumiem

  Skomentuj

 2. ECRYGIGS
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2013-01-11 16:23

  Za SIII i get started dało się odblokować do 53.75GB, a po dwóch latach co? Tracimy dane?

  Skomentuj

  1. Karol Żebruń
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2013-01-11 17:29

   Nie do końca. Dane są dostępne nadal, ale nie możemy korzystać z konta Dropbox jak dotychczas dopóki nie usuniemy tych nadmiarowych (ponad darmowy limit) danych z konta.

   Zatem w pewnym sensie ta przestrzeń pozostaje, ale nie mamy już wpływu na jej zawartość.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!