| 2013-02-19

Premiera Samsung Galaxy S4 już 14 marca

Samsung Galaxy S4 smartfon prezentacja data

Większość producentów smartfonów zaprezentowała lub zaprezentuje w tym roku bardzo interesujące i wydajne urządzenia. Chyba żaden nie wzbudzi jednak takiego zainteresowania jak Samsung Galaxy S4.

Zobacz naszą relację z premiery Samsunga Galaxy S4

W związku z tym już od kilku miesięcy plotkuje się nie tylko o jego specyfikacji i wyglądzie, ale także o tym, kiedy zostanie on zaprezentowany. Ostatnio coraz więcej wskazywało na to, że stanie się to dość szybko i chyba rzeczywiście tak będzie.

Galaxy S4 zostanie pokazany światu już 14 marca. Na ten dzień zaplanowana została konferencja w Nowym Jorku i to właśnie tam Samsung zaprezentować ma swojego nowego flagowca.

Do informacji takich dotarł najpierw Eldar Murtazin z serwisu mobile-review, później ogłosił to również SamMobile, a na samym końcu TheVerge, które otrzymało potwierdzenie prosto od producenta.

Samsung Galaxy S4 smartfon prezentacja data 14 marca

Warto też odnotować, że nie będzie to najprawdopodobniej jedyne nowe urządzenie, jakie zobaczymy. Być może zatem poznamy także Galaxy S4 mini lub nowego Galaxy Note, choć ten spodziewany jest raczej na targach MWC.

Źródło: theverge, avrupagazete

Zobacz nowe produkty Samsung w pasażu

Nie przegap

Komentarze (52)

  1. Karonball
    Oceń komentarz:

    23    

    Opublikowano: 2013-02-19 09:43

    Za dużo, za szybo. Konsumpcjonizm FTW!

    Skomentuj

    1. Damian_jo
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2013-02-19 09:51

      Też mi się tak wydaje.
      I wydaje mi się też że Samsung niedługo może wpaść ze swoim pomysłem - ten ich procesor może nie być wystarczająco dopracowany albo ... cokolwiek.
      Powinni zwolnić a nie lecieć za kasą.

      PS - nie jestem Antyfanem Samsunga czy fanem Apple'a - posiadam i9300 i jestem z niego zadowolony

      Skomentuj

      1. Qpers
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2013-02-19 13:35

        Nie ma mowy o jakimkolwiek dopracowaniu, jeśli chodzi i procesory w Samsungach...

        4-rdzeniowy potwór "wyprzedza" 2-rdzeniowy procesor iPhone'a 5 o niecałe 5%.

        Skomentuj

        1. wookieee
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2013-02-20 08:11

          Najwyraźniej nie masz opjęcia od czego służą rdzenie w procesorze a tym bardziej zarządzanie nimi poprzez odpowiedni dobór napięcia.

          Skomentuj

        2. dziobolek
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2013-02-20 21:28

          Tiaaa... "postaw" Androida na iPku albo iOSa na Samsungu i wtedy można mówić o porównywaniu "łeb w łeb".
          Porównywanie różnych platform sprzętowych z różnym oprogramowaniem IMHO mija się z celem.
          To taki trochę... "talibanizm" ;)

          Skomentuj

    2. .Alx.
      Oceń komentarz:

      11    

      Opublikowano: 2013-02-19 10:42

      Ale bzdury wypisujecie !

      A jaki wybór ma Samsung ?! Kreuje linię Galaxy na najwydajniejsze smartfony świata, a tu konkurencja zaczęła masowo pokazywać modele, które DEKLASUJĄ ich flagowca S3. Każdego dnia sprzedaje się setki tysięcy telefonów i tym razem mogłyby to nie być już Samsungi, tylko np. SONY Xperia Z, HTC M7 czy LG Optimus G Pro.
      Albo coś z tym zrobią (przyspieszą premierę S IV), albo poniosą straty, wybór jest raczej oczywisty.

      Skomentuj

      1. B4rt_
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-02-19 11:14

        Kiedyś linia galaxy była dla najwydajniejszych urządzeń, teraz galaxy to wszystko - od smartphonów po zegarki i papier toaletowy.

        Skomentuj

        1. git444
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2013-02-19 13:45

          Co Ty nie powiesz. Mówisz, że Samsung Galaxy i7500 i i5700 były aż tak wydajne? Galaxy to linia telefonów samsunga z androidem, a dokładniej mówiąc wszytko od Samsunga co działa na Androidzie jak Galaxy Player, Galaxy Tab...

          Skomentuj

      2. Metropolis
        Oceń komentarz:

        -8    

        Opublikowano: 2013-02-19 11:16

        Co by nie dali i tak nie chcę szajsa... Wolę Xperie Z :P

        Skomentuj

        1. OczyKobry
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2013-02-19 17:28

          Tak Xperie Z z jego baterią co trzyma 50 minut w czasie spoczynku. Gratulacje wyboru xD

          Skomentuj

          1. pablo11
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2013-02-19 20:11

            Bateria 2300mAh 50 minut ?? To chyba nie możliwe...

            Skomentuj

            1. OczyKobry
              Oceń komentarz:

              1    

              Opublikowano: 2013-02-19 22:19

              http://www.youtube.com/watch?v=r3hPUTNgzTE Zobacz sobie jak szybko energia z baterii ucieka. Więc jednak możliwe.

              Skomentuj

  2. kitamo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-02-19 09:54

    No to czekam czekam, i chętnie przetestuje

    Skomentuj

  3. BARTOL48
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2013-02-19 09:54

    Być może ceny poprzednich modeli zostaną obniżone

    Skomentuj

    1. Finear
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2013-02-19 10:04

      raczej usunięte z sprzedaży

      samemu udało mi się złapać GS2 za 1pln w abo 75pln bo sieci szykuje się na wprowadzenie modelu S2 plus który nie wnosi nic nowego ale swoje będzie kosztować..

      Skomentuj

  4. Szymon331
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2013-02-19 10:08

    Zdecydowanie za szybko. Przecież S III na chwilę obecną jest nowością. Sami sobie trochę strzelą w kolano. Ograniczą sprzedaż świetnego przecież telefonu.

    Mnie przeraża fakt że wersja mini ma mieć bagatela 4' ekranu. Przecież to już nie mini a właśnie duży telefon.

    Sam jestem posiadaczem ACE II i wybrałem go bo poszukiwałem małego, a szybkiego telefonu. Ma on 3.8 cali i na moje oko mógłby być jeszcze odrobinę mniejszy...

    Ciekawe czy Samsung jeszcze zacznie skupiać się na telefonach mniejszych niż 4' bo w nich jest ogromny potencjał.

    Skomentuj

    1. jadziek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-02-19 10:17

      Mysle, ze SIII bedzie dalej dostępny, a na tym rynku (gadżetowym) trzeba zaspokoic fanbojów, którzy zmieniają telefony 2 x w roku i wydają na nie kupe kasy
      Po za tym, mysle ze cena SVI bedzie odpowiednio wysoka - tak aby telefon nie był konkurencją dla SIII

      Skomentuj

      1. Szymon331
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2013-02-19 11:12

        Wiesz w czasach SVI to o trójce nikt nie będzie pamiętał ;)

        Skomentuj

        1. Michur
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2013-02-19 17:31

          Ale ceny za to spadną:)

          Skomentuj

  5. Kieresz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-02-19 10:14

    ehh...i biedni pozerzy ktorzy dopiero co kupili s3 juz musza kupowac s4.....a i tak beda tylko siedziec na fejsie i grac w angry ptaszki.....niestety taka jest prawda.....chyba nie chcecie mi powiedziec ze 30mln ludzi ktorzy kupili i5/s3 kupili go by wykorzystac jego MOZLIWOSCI......

    Skomentuj

    1. michael85
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-02-19 10:21

      Niestety ale taka jest prawda. Większość ludzi kupuje telefon dla szpanu. Widzę to po prezesach w mojej firmie. Zawsze mają jakieś nowości, a później problem bo to zginęło, tamto nie działa, ekran sam sie "przesuwa" połączenie działa w tle zamiast sie zakończyć itd. Tragedia.

      Skomentuj

      1. Marucins
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-02-19 10:31

        Takie społeczeństwo.

        Dodatkowo sam system ogranicza i wymusza nas do zakupu przynajmniej co 3 lata nowego telefonu.

        Skomentuj

    2. kunghan
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2013-03-07 10:04

      Widzę, że wiesz z autopsji co robią posiadacze S3? Ja swój wykorzystuję i co chwila zmieniam Romy i bawię się. Telefon nabyłem po okazyjnej cenie, przedłużając abonament więc dlaczego miałbym go zaraz zmieniać na S4?

      Oczywiście znajdą się osoby, które stać na zakup nowego i to zrobią - mają takie prawo. Reszta będzie wymyślała, że to gej***two gadżetowe".

      S4 kupię jak nadejdzie na to czas, czyli za rok, może dwa - ale wtedy to pewnie już S5, a nawet S6 będzie :D

      Skomentuj

  6. Zbrodniarz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-02-19 12:11

    Moim zdaniem lepiej będzie jak wyjdzie S4, wtedy ceny S3 spadną w dół i będziemy się mogli cieszyć tak samo wydajnym sprzętem za niższą cenę. A napaleńcy po prostu będę znowu wkładać gruby hajs w nowe telefony, których nie warto kupować, bo potencjał dotychczasowych nie jest wykorzystany w 100%

    Skomentuj

  7. Nieznośny
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2013-02-19 12:16

    Jak będzie tak brzydki jak S3, to zdecydowanie nie kupię. Musiałby mieć naprawdę dopracowany procesor i jakieś ficzery energooszczędne żeby mnie przekonać do wymiany. SII wymieniłem tylko ze względu na sporą różnicę w płynności działania systemu, nieco dłużej trzymającą baterię i przede wszystkim ze względu na okazję (odkupiłem taniej od osoby z rodziny).

    Skomentuj

  8. Do pioruna...
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-02-19 12:20

    Kuzwa jakos mam przeczucie ze zmienia tylko ekran na full hd, jakis procek parordzeniowy i to bedzie na tyle. Jak tak sie postaraja to moga sami brac to s4.

    Skomentuj

  9. booltazar
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2013-02-19 13:34

    jakto nie bedzie roznicy, 8 rdzeniowy CPU, 13MPix camera, 2 GB RAM, ekran 4.9" FHD, byc moze 4K przez MHT i funkcje takie jak sterownie wzrokiem. mam nadzieje ze pojemniejsza bateria, co to znaczy wykorzystac potencjal, np w przypadku baterii albo aparatu, ekranu, kazdy w jakims stopniu wykorzystuje potencjal moze nie w 100%

    Skomentuj

  10. kosq83
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-02-19 14:49

    Za około miesiąc mogę wziąć nowy telefon na cyrograf. Nie siedzę w telefonach w ogóle. Zacząłem na szybko łapać orient w temacie -dzisiaj widzę że jest Sony Xperia Z, Lg Optimus, Oppo 5, i jeden z HTC, a HTC one oraz Galaxy S4 mają wyjść na "dniach". Nie będę wiedizał zupełnie co wybrać.
    Zastanawia mnie dlaczego na gsmarena (która to strona jest dla mnje wyznacznikiem) Samsungi S2 i S3 mają raczej średniawe oceny użytkowników?

    Skomentuj

    1. sethendral
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2013-02-19 16:27

      Bo to badziew :).

      Skomentuj

    2. Aphelium
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-02-27 15:29

      Poniewaz jakosc wykonania tych telefonow jest bardzo kiepska ale zwolennikom samsunga ciezko to przyznac. Owszem bebechy maja dobre ale inni producenci nie odstaja pod tym katem.

      Skomentuj

    3. eco28
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-03-02 16:44

      Ponieważ "hejtują". Każdy telefon ma swoje wady. Jednym ściera się szybko materiał (HTC), inny jest bardziej narażony na porysowania (Samsung) a jeszcze inny nie przeżyje upadku (iPhone) - biorę tu pod uwagę z doświadczenia modele na przestrzeni lat 2010 - 2012. O ile przy S3 jeszcze się zgodze o tyle S2 mimo pozorów był zamknięty w zwartej obudowie a tylna klapka choć cieńka była nie do zdarcia i nie do złamania.
      To jast taki stary pogląd, który jeszcze króluje w naszym kraju, że jak telefon ma pewne oznaki delikatności to już jest słaby choćby soft i hardware miał topowy. Chyba jakieś stare tęsknoty do cegiełek a'la 3210. Jakoś jak raz na jakiś czas pojawi się telefon typowo pancerny to sprzedaż jest całkowicie niszowa. A dlaczego o S2 i S3 tyle szumu, ocen i komentarzy? Bo są to najlepiej sprzedające się telefony na rynku i moim skromnym zdaniem jest to też pewien wyznacznik ich ogólnej jakości/ceny/możliwości. Ciężko aby szajs i to nie tani dobrze się sprzedawał albo za przeproszeniem szeroka rzesza ludzi jest debilami.

      Skomentuj

  11. kapral.hicks
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2013-02-19 15:10

    Ogólnie samsung galaxy s3 to mój pierwszy smarfon.. pomimo olbrzymich zalet sam nie wiem czy kupił bym go 2 raz. To bardziej przenośny komputer niż telefon, wygląda baaardzo delikatnie, górna powłoka to jest chyba jakieś szkło i prawdopodobnie po jednym upadku całość by się po prostu rozsypała.

    Skomentuj

    1. kapral.hicks
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2013-02-19 16:38

      BTW co do jeszcze samsunga s3 to przy s4 mają jednak wciąż pole do popisu bo sam zawiodłem się na tym wyświetlaczu, obraz jest zdecydowanie przekolorowany a sam choć takie rzeczy to jednak tu jest jest przesada, przykładowo ludzka skóra wchodzi często w odcień różu. Zabawa ustawieniami nic nie pomaga, bo z tych kilku ustawień żadna nie zadowala, masz do wyboru albo przekolorowany obraz albo totalnie bez kolorów, wyprany tak jak z najgorszego lcd.

      Skomentuj

  12. zibiaszek
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2013-02-19 16:43

    Podstawowe co powinni zrobić to zamontować baterię pozwalającą na pracę tego czegoś co najmniej tydzień bez ładowania,biorąc pod uwagę jaki dokonał się postęp w zawartości telefonu komórkowego na przestrzeni ostatniej dekady.A po drugie S III to szajs jeżeli chodzi o wykonanie,takiej tandety nie widziały moje oczy od dawna,przy ostatnie serii Sony to jakieś gó...Oni przede wszystkim boją się Z-tki,która będzie,jest,powiedzmy to,prawie ideałem,o wykonaniu nie wspominając.

    Skomentuj

  13. Michur
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-02-19 17:37

    Szybko reagują na to co dzieje sie na rynku i to jest ich klucz do sukcesu. Ja osbiscie mogę mieć trochę słabszy procek czy mniej ramu ale wolę mieć solidnie wykonanego fona w stylu Sony czy HTC.

    Skomentuj

    1. Aphelium
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-02-27 15:32

      Zgadzam sie w 100% Dla mnie Samsung jest daleko w tyle w porownaniu do wykonania Xperii Z czy HTC One. Zreszta HTCki zawsze byly swietnie wykonane. Najbardziej niedoceniana marka aktualnie.

      Skomentuj

  14. tanakov
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-02-19 20:12

    Przymierzałem się do SII ale mowie poczekam. Przymierzałem sie do III ale coś mi nie pasowało jak tak dalej pójdzie to zdecyduję się na Galaxy VIII

    Niedługo będą je oznaczać jak Final Fantasy

    Skomentuj

  15. OczyKobry
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-02-19 22:18

    http://www.youtube.com/watch?v=r3hPUTNgzTE zobacz sobie jak szybko energia z baterii ucieka. Więc jednak możliwe.

    Skomentuj

  16. GoRx7lAk
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-02-20 13:01

    Głupi w większości was są ludzie. SGS4 po raz będzie wytrzymywał o przynajmniej 30% dłużej na baterii od S3, po 2 będzie miał o wiele więcej funkcji, które ja z pewnością wykorzystam w pełni tak ja w przypadku S3, w którym zaczyna mi brakować pewnych funkcji i troszkę wydajności, po 3 S4 będzie miał większą matrycę aparatu i aparat wykonany w najnowszych dostępnych technologiach co się przełoży na wzrost jakości filmów i zdjęć czterokrotnie względem S3, a dodatkowo dzięki potężnemu i bardzo wydajnemu procesorowi S4 będzie mógł nagrywać filmy w spowolnionym tempie przy 300 kl/s. Ogólnie S4 zdeklasuje S3 pod każdym względem tak samo jak S3 zdeklasował pod każdym względem S2, miałem obydwa modele więc wiem jakie są fakty. Ekran w S4 będzie miał dużą prędkość odświeżania, wyższą pewnie kilkukrotnie od tej w Noki Lumii 920. Co do materiałów, z których zostanie wykonany to napisze wam jedno, zaskoczą was tak samo jak i jego design. Samsung na każdy kolejny SGS poświęca ponad 2x tyle środków co na poprzedni swój model. Oczywiście nie będzie doskonały bo przecież S5 także będzie musiał się sprzedać. Wady w smartfonach są celowe by ludzie zmieniali je przynajmniej raz na rok. Gdyby producenci sprzętów robili swoje urządzenia idealnymi to nie mieli by po co wprowadzać później przez najbliższe 20 lat nowych urządzeń a to by ich zroujnowało.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2013-02-20 15:55

      oby tak to wygladalo jak piszesz, wtedy moge sie zastanowic nad przesiadka z S3 na S4

      Skomentuj

  17. GoRx7lAk
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-02-20 13:03

    To już nie są te czasy gdy pralkę się kupowało na 15 lat, kuchenkę na 20 lat a lodówkę na 25 lat.

    Skomentuj

  18. redlum
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-02-20 18:07

    jeszcze nic o nim oficjalnie nie napisali - a już zaczyna się flame taki jak rok temu przed pokazem SGS3; samsung musi wydać następcę bo Sony i HTC pokazały już tegoroczne modele; przy okazji uszczkną trochę od Apple bo sprzedaż SGS3 cały czas spada

    Skomentuj

  19. KYK__
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-02-20 19:01

    Oby znowu nie wsadzili starego GPU Mali 400 bo wtedy S4 to nie będzie hit tylko odgrzewany kotlet.

    Skomentuj

    1. GoRx7lAk
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-02-20 19:30

      SGS4 będzie wyposażony w procesor graficzny Mali 604, dzięki któremu grafika na nim będzie taka sama bądź nawet lepsza od tej z Xbox'a 360 (i to jest absolutnie pewne).

      Skomentuj

  20. GoRx7lAk
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-02-20 19:43

    Człowieczanie, mam do was takie proste pytanie: czemu Note II może rejestrować filmy jakości 1080p w spowolnionym tempie a S3 nie ma tej funkcji? Przecież mają ten sam aparat, ten sam procesor i ten sam układ graficzny, Note II ma nieco podkręcony procek ale to i tak nie ma wpływu na funkcję nagrywania w spowolnionym tempie.. Więc dlaczego S3 nie ma tej funkcji rejestrowania filmów w zwolnionym tempie.. ?

    Skomentuj

  21. GoRx7lAk
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2013-02-21 16:28

    No to musieli mieć zapchany na full'a ram i pełno syfu pracującego w tle. Mi wszystko płynnie hula. A na CM10 to w ogóle taki pocisk jest z niego, że na nic nie trza czekać, ale teraz już nie korzystam z CM10.

    Skomentuj

  22. denio39
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2013-02-28 08:32

    Mój ojciec ma urodziny 14 marca i potem zrobi sobie prezent

    Skomentuj

  23. kulkaaa
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-14 15:12

    Zastanawiają mnie posty wygłaszające, że wyznacznikiem statusu materialnego i super szpanem jest posiadanie telefonu z jak najwiekszym wyświetlaczem. Kazda osoba zdaje sobie sprawę, że najdroższe i to bez porównania są telefony apple. I poza dziećmi wątpię aby ktokolwiek szpanował albo myślał, że jest fajny nosząc stosunkowo taniego i plasticzanego samsunga. Nie ujmuję produktowi bo ma fajne bebechy ale jest to wg mnie zabawka dla dzieci a nie porządny telefon. Sam posiadam ip 4s i 7 calowy tablet i jest to dla mnie połączenie idealne. Miałem samsunga g s2 i pomijajac fakt tragicznego w działaniu androida komfort użytkowania telefonu o tych rozmiarach był wątpliwy.

    Skomentuj

  24. malopolanin
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-03-15 10:07

    Jak tam funkcja dzwonienia i pisania sms'ów?
    Aparat robi lepsze zdjęcia niż nokia 808?
    Bateria trzyma dłużej niż w avili?
    Można go obsługiwać jedna ręka?
    Aplikacje się wykrzaczają ?