Gry

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition zapowiedziane

z dnia 2019-10-17
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Nie sięgnęliście jeszcze po Shadow of the Tomb Raider, ale nieśmiało zaczęliście się nad tym zastanawiać? Producent oraz wydawca gry postanowili pokusić się o zachętę w postaci Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition.

Nikt nie powinien być zaskoczony, Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition to pakiet zawierający podstawową wersję gry, a także przygotowane do niej rozszerzenia (przypomnijmy, że było ich sporo, bo aż 7), dodatkowe przedmioty (między innymi bronie i stroje) i niedostępny wcześniej strój dla bohaterki.

Premierę Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition zaplanowano na 5 listopada. Odbędzie się ona jednocześnie na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Nieco później Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition trafi też na Google Stadia.

Zwiastun Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition - warto kupić?

Pakiet wydaje się doskonałą opcją dla osób, które nie sięgnęły jeszcze po Shadow of the Tomb Raider. Otrzymują bowiem grę z kompletem dodatków, a także małym bonusem.

Niestety nie można jeszcze wypowiedzieć się na temat atrakcyjności oferty. Z prostej przyczyny, producent i wydawca nie ujawnili ceny Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition, a ta jak zawsze odegra istotne znaczenie.

Więcej informacji na temat rozgrywki znajdziecie w naszej recenzji Shadow of the Tomb Raider.

Źródło: Tomb Raider

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Warto zobaczyć również:

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Nie popieram piractwa, ale od dawna jest wersja ze wszystkimi dodatkami do pobrania za darmo. Dodatkowy bonus niewielu przekona. Gdyby producent dodał z 3 dodatkowe misje rozszerzające fabułę gry to byłaby to ciekawsza oferta
  • avatar
    czy ta wersja do pobrania za darmo jest legalem czy piratem?
    mnie bardziej interesuje cena tego combo packa. 200zł do 250zł by mnie zatysfakcjonowało. startowa cena ridera i to łysego, pociętego na dodatkowo płatne DLC była po prostu masakryczna.
    Zaloguj się