Internet

Showmax na 3 miesiące dla klientów Play

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2018-07-20

Dobra wiadomość dla miłośników dobrych filmów i seriali. Trwa promocja, dzięki której (prawie) każdy klient sieci Play może otrzymać dostęp do serwisu Showmax na trzy miesiące bez żadnych dodatkowych opłat.

Konkurencja wśród serwisów VOD jest coraz większa i Showmax próbuje poważnie walczyć o swoją pozycję. Robi to nie tylko za pomocą coraz bardziej atrakcyjnego katalogu, ale też zachęcając do sprawdzenia oferty bez opłat, w ramach promocji. Jedna z najciekawszych jest skierowana do klientów sieci Play.

Osoby, które korzystają z wybranych ofert abonamentowych lub na kartę w sieci Play (i dotyczy to zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych), mogą czerpać korzyści z tej promocji. Dzięki temu będą mogły przez 3 miesiące oglądać filmy i seriale na platformie Showmax bez ograniczeń. 

Showmax to całkiem obszerny katalog filmów i seriali – tak zagranicznych, jak i polskich (w tym takich, które są na wyłączność). Z serwisu można korzystać na komputerze, telewizorze Smart TV, konsoli do gier lub urządzeniu mobilnym.

Showmax Play banner

Wróćmy do promocji. Po upływie tych trzech miesięcy dostęp do usługi Showmax będzie przedłużony automatycznie, co oznacza, że do rachunku telefonicznego będzie doliczana opłata – 19,90 zł miesięcznie. Oczywiście w każdej chwili można zrezygnować z dalszego korzystania. 

Dodajmy, że promocja (o nazwie „Showmax przez 3 miesiące bez dodatkowych opłat w Play”) trwa do 31 lipca bieżącego roku. Mogą z niej skorzystać nowi użytkownicy, jak i obecni (o ile nie korzystali z promocji już wcześniej). Tutaj znajdziesz regulamin, natomiast tutaj – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Źródło: Showmax

marketplace
avatar
Dodaj

Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!