Na topie

Skull & Bones opóźnione raz jeszcze

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Ubisoft potrzebuje więcej czasu na to, aby Skull & Bones prezentowało odpowiednią jakość. Na premierę trzeba będzie poczekać przynajmniej do kwietnia 2020 roku.

 • Skull & Bones opóźnione raz jeszcze
A A

Wprawdzie zapowiedź Skull and Bones przyjęto ze sporym entuzjazmem, ale obecnie jest to gra, o której mówi się naprawdę niewiele. I wygląda na to, że w najbliższej przyszłości nic się w tej kwestii nie zmieni.

Bo chociaż Ubisoft właśnie o niej przypomniał to pokusił się o krótki komunikat, który raczej nie ucieszy zainteresowanych tym tytułem. Okazuje się bowiem, iż premiera została opóźniona. Nie byłoby w tym nic zaskakującego i niepokojącego, ale nie jest to pierwsza tego typu sytuacja. Przerabiamy tu scenariusz, z którym mieliśmy do czynienia niemal równo rok temu podczas pierwszego poślizgu.

Co więcej, producent nie ujawnia nawet przybliżonej daty premiery. Wiemy jedynie tyle, że jest ona planowana na przyszły rok podatkowy, który uwzględniając nasze kalendarze rozpoczyna się w kwietniu 2020 roku.

Podawany powód powyższej decyzji nikogo chyba nie zdziwi, twórcy mówią o potrzebie czasu na dopracowanie gry. Jednocześnie już teraz rozwiewają ewentualne nadzieje na prezentację podczas E3 2019, nic takiego nie będzie miało miejsca.

Niezmienna pozostaje kwestia platform docelowych gry, są nimi komputery z Windows, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One.


Źródło: Skull & Bones, Ubisoft Polska

Odsłon: 4013 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. levusek1992
  Oceń komentarz:

  -2    

  Opublikowano: 2019-05-16 08:01

  Przerobią BlackFlaga, dodadzą parę rzeczy i kasa murowana.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!