Na topie

Film Spider-Man: Daleko od domu na trailerze

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Tematyka: Film Kiedy premiera

Spójrzcie na oficjalny zwiastun filmu Spider-Man: Daleko od domu, a w mig wyrobicie sobie opinię, czy warto zaznaczać datę 5 lipca w kalendarzu na 2019 rok.

  • Film Spider-Man: Daleko od domu na trailerze
A A

Spider-Man: Daleko od domu to tytuł najnowszego filmu z Tomem Hollandem w roli Petera Parkera. W sieci pojawił się już jego oficjalny zwiastun, który zdecydowanie pozwala wierzyć w to, że będzie to kawał dobrego kina dla fanów gatunku.

Trailer stanowi wprowadzenie do opowieści, jaką w Daleko od domu zaserwują nam scenarzyści Chris McKenna i Erik Sommers oraz reżyser Jon Watts (odpowiedzialny także za poprzedni rozdział, czyli wydany w 2017 roku Homecoming). 

Zwiastun przedstawia również bohaterów, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że obsada będzie iście gwiazdorska. Obok Toma Hollanda na ekranie zobaczymy między innymi Zendayę, Marisę Tomei, Cobie Smulders, Samuela L. Jacksona, Jake’a Gyllenhaala czy Jona Favreau.

Spider-Man: Daleko od domu

Dodajmy, że fabularnie Spider-Man: Daleko od domu będzie kontynuacją Homecoming i będzie to pierwszy film z czwartej fazy Marvel Cinematic Universe. Trzecia zakończy się filmem Avengers: Endgame, który do kina trafi pod koniec kwietnia. Przypomnijmy, że w marcu czeka nas też premiera Kapitan Marvel.

Polska premiera filmu Spider-Man: Daleko od domu odbędzie się 5 lipca 2019 roku. A to już zwiastun:

Źródło: TYLKOHITY, CNET, IMDb

Odsłon: 3326 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij

Ciekawostki w marketplace

  1. ciomasta
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2019-01-16 15:24

    Eeeee ?? To co ?? next film Avengers skończy się Happy endem ?? I teraz mam isc na film który wiem że każdy zostanie ożywiony ?? Kuppa.

    Skomentuj

    1. trojan116
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-01-16 16:10

      A spodziewałeś sie innego zakończenia niż powrót wszystkich lub większości bohaterów?

      Skomentuj

    2. saint115
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-01-16 16:24

      walne Ci spoiler na wszystkie filmy MCU - większość z nich wróci bo w popkulurze to nie są postacie a produkty - kiedyś dorośniecie to zrozumiecie

      Skomentuj

      1. Dexterr
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2019-01-16 17:46

        No nie wiem.. oglądanie filmów w których ktoś w kółko umiera a potem ożywa wydaje się bzdurne.

        Skomentuj

        1. xfire25
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2019-01-16 18:16

          Dragon ball....

          Skomentuj

          1. nevermind
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2019-01-17 00:24

            Ale Dragon Balla to ty szanuj! :D

            Skomentuj

    3. Tomasz Słowik
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2019-01-16 18:18

      Możesz zagłosować portfelem i po prostu nie pójść do kina. Po ostatnich Avengersach ja właśnie tak zrobię. Nikt nikogo nie zmusza przecież.

      Skomentuj

      1. Smuga
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-01-17 12:28

        Och już ja widzę te tabuny które za tobą pójdą...

        Skomentuj

        1. Tomasz Słowik
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2019-01-17 15:48

          Ale o co Ci się rozchodzi?

          Skomentuj

    4. gameforever
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-01-17 08:29

      a wystarczy pomyśleć troszkę
      w scenie kiedy Iron man walczy z Cull Obsidian, wpada Spider, Tony się pyta co tu robisz młody, odpowiedź wycieczka szkolna, idąc dalej strój jaki ma tutaj Peter to jeszcze wersje z przed iron spider, więc duża szansa, że dzieje się to przed wydarzeniami w A3

      Skomentuj

      1. Smuga
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-01-17 12:30

        Nie będzie to miało sensu zwarzywszy na kolejność premier. Zdarzało się to co prawda (Ant-Man...) ale tu było by to wybitnie na siłę. Po prostu niepotrzebnie pokazali trailer, świat by nie oszalał gdyby zaczekali z tym do premiery End Game.

        Skomentuj

  2. Szymon331
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-01-16 19:58

    Nie moje klimaty, szczególnie że fabularnie z Avengersami nie jest jakoś powiązany.

    Skomentuj

  3. marcinDJ
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-17 15:13

    Nie, nie i jeszcze raz nie.

    Skomentuj

  4. PITUCH3
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-17 15:33

    czyli USA już rozwalili, teraz będą rozwalać Europę .....