Ciekawostki

Film Spider-Man: Daleko od domu na trailerze

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2019-01-16

Spójrzcie na oficjalny zwiastun filmu Spider-Man: Daleko od domu, a w mig wyrobicie sobie opinię, czy warto zaznaczać datę 5 lipca w kalendarzu na 2019 rok.

Spider-Man: Daleko od domu to tytuł najnowszego filmu z Tomem Hollandem w roli Petera Parkera. W sieci pojawił się już jego oficjalny zwiastun, który zdecydowanie pozwala wierzyć w to, że będzie to kawał dobrego kina dla fanów gatunku.

Trailer stanowi wprowadzenie do opowieści, jaką w Daleko od domu zaserwują nam scenarzyści Chris McKenna i Erik Sommers oraz reżyser Jon Watts (odpowiedzialny także za poprzedni rozdział, czyli wydany w 2017 roku Homecoming). 

Zwiastun przedstawia również bohaterów, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że obsada będzie iście gwiazdorska. Obok Toma Hollanda na ekranie zobaczymy między innymi Zendayę, Marisę Tomei, Cobie Smulders, Samuela L. Jacksona, Jake’a Gyllenhaala czy Jona Favreau.

Spider-Man: Daleko od domu

Dodajmy, że fabularnie Spider-Man: Daleko od domu będzie kontynuacją Homecoming i będzie to pierwszy film z czwartej fazy Marvel Cinematic Universe. Trzecia zakończy się filmem Avengers: Endgame, który do kina trafi pod koniec kwietnia. Przypomnijmy, że w marcu czeka nas też premiera Kapitan Marvel.

Polska premiera filmu Spider-Man: Daleko od domu odbędzie się 5 lipca 2019 roku. A to już zwiastun:

Źródło: TYLKOHITY, CNET, IMDb

marketplace
avatar
Dodaj
 • avatar
  Nie moje klimaty, szczególnie że fabularnie z Avengersami nie jest jakoś powiązany.
 • avatar
  Eeeee ?? To co ?? next film Avengers skończy się Happy endem ?? I teraz mam isc na film który wiem że każdy zostanie ożywiony ?? Kuppa.
  Zaloguj się
  -3
 • avatar
  Nie, nie i jeszcze raz nie.
 • avatar
  czyli USA już rozwalili, teraz będą rozwalać Europę .....