Na topie

Dwanaście minut z nowym, ładniejszym Spyro

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry na konsole

Premiera zestawu Spyro: Reignited Trilogy na PlayStation 4 i Xbox One coraz bliżej. Spójrzcie na nowy zapis rozgrywki, a przekonacie się, że zdecydowanie jest na co czekać.

 • Dwanaście minut z nowym, ładniejszym Spyro
A A

Już tylko nieco ponad dwa miesiące dzielą nas od premiery Spyro: Reignited Trilogy. Nowy zapis rozgrywki pozwala wierzyć w to, że powrót jednej z najsympatyczniejszych serii w ładniejszej odsłonie zdecydowanie będzie można nazwać udanym.

Opublikowany jako część serii PlayStation Underground materiał pozwala spędzić 12 minut z przyjaznym, ale też groźnym gdy trzeba smokiem, który – tak jak i świat wokół niego – poważnie wyładniał. Konkretnie możemy rzucić okiem na poziom Idol Springs pochodzący z drugiej części Spyro obdarzonej podtytułem Ripto’s Rage.

Choć wynika to z samego tytułu, dodajmy dla ścisłości, że oprócz Ripto’s Rage na zestaw złożą się także: Spyro the Dragon i Spyro Year of the Dragon. Ekipa Toys for Bob zafundowała całej trójce solidne odświeżenie: zarówno graficzne, jak i techniczne. Wszystko to docenić będzie można nie tylko na PS4, ale też na Xbox One. Kiedy? Już 21 września.

12 minut ze Spyro: Reignited Trilogy – gameplay

Przypomnijmy na koniec, że Spyro: Reignited Trilogy to łącznie ponad 100 różnych poziomów do przejścia, jak również że firma Activision oficjalnie potwierdziła pełną polską wersję językową. 

Źródło: PlayStation

Odsłon: 2733 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. raffal81
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-07-12 18:45

  Nie mogę się doczekać, gra z mojego dzieciństwa ;PPP

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!