Na topie

Serowe zadanie Mariana - z Gamescom 2017

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry na konsole

Kategoria: Gry Gry na konsole Tematyka: Gameplay Gamescom 2017 gra zręcznościowa Producenci: Nintendo

W zadaniu „Under the Cheese Rocks” motywem przewodnim jest jedzenie. Zobacz więc jak Marian radzi sobie w roli kucharza w Super Mario Odyssey.

  • Serowe zadanie Mariana - z Gamescom 2017
A A

Nintendo Switch to wreszcie taka konsola, która każdemu powinna mieć coś do zaoferowania. Oczywiście najważniejsze pozostają gry samego „wielkiego N”, ale i te zapowiadają się rewelacyjnie. Tak też jest z Super Mario Odyssey, czyli kolejną odsłoną przygód wąsatego hydraulika, której mogliśmy się przyjrzeć podczas targów Gamescom 2017.

Firma Nintendo zorganizowała wyjątkowy pokaz gry Super Mario Odyssey, podczas którego jej producent, czyli Yoshiaki Koizumi (projektant wielu kultowych produkcji, który jest też jednym ojców najlepiej ocenianej gry w historii – The Legend of Zelda: Ocarina of Time), opowiada o swoim nowym dziele, o zasadach rozgrywki, o inspiracjach…

Jeśli zaś liczycie na czysty zapis rozgrywki, to też znajdziecie coś dla siebie. Powinniście wówczas przewinąć do 9:10. Zaprezentowane zostało zadanie pod tytułem „Under the Cheese Rocks” – równie zwariowane jak te pokazywane wcześniej. Widzimy między innymi eksplorację, walkę i przejmowanie kontroli nad przeciwnikiem. Możecie to zobaczyć poniżej:

Premiera gry 27 października.

Źródło: Nintendo

Odsłon: 1953 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!