Na topie

Stylowy i funkcjonalny zegarek dla aktywnych - Suunto 3 Fitness

Autor:
Zespół Marketplace

więcej artykułów ze strefy:
Gadżety

Kategoria: Ciekawostki Gadżety Tematyka: akcesoria sportowe Zegarki

Czy jest możliwe, by zegarek był zarazem elegancki, wytrzymały i funkcjonalny? Suunto 3 Fitness ma być dowodem na to, że odpowiedź może być twierdząca. To uniwersalny gadżet na trening i na co dzień.

 • Stylowy i funkcjonalny zegarek dla aktywnych - Suunto 3 Fitness
A A

Pogoda za oknem zdecydowanie sprzyja oddawaniu się aktywnościom na świeżym powietrzu. Narzędziem do czuwania nad efektywnością takiego treningu, a zarazem motywatorem, może być natomiast „inteligentny” zegarek, taki jak Suunto 3 Fitness, który w tym tygodniu trafił do sprzedaży.

Suunto 3 Fitness: inteligentny zegarek dla aktywnych

W przeciwieństwie do wielu opasek i smartwatchy tworzonych pod kątem monitorowania aktywności, Suunto 3 Fitness prezentuje się naprawdę stylowo i elegancko, dzięki czemu dobrze sprawdzi się też w codziennych, a nawet oficjalnych sytuacjach. Jak komentuje Timo Yliluoma z Suunto:

„Minimalistyczny pierścień ze stali nierdzewnej nadaje zegarkowi wytrzymałości, a przy tym pięknego wyglądu, natomiast mała, okrągła koperta i miękki pasek sprawiają, że jest on lekki i wygodny w noszeniu w dzień i w nocy. Dlatego twierdzimy, że model Suunto 3 Fitness jest tak piękny, jak wytrzymały”.

Suunto 3 Fitness wygląd

Gadżet dostosowany do potrzeb sportowca

Oczywiście to funkcjonalność jest tym, na co przede wszystkim należy zwracać uwagę. Ten gadżet także pod tym względem wypada bardzo dobrze: przez cały dzień liczy postawione kroki, mierzy pokonany dystans i sumuje spalone kalorie, a nocą monitoruje jakość snu.

Dzięki swoim funkcjom Suunto 3 Fitness pozwala utrzymywać zdrowy balans pomiędzy aktywnością a odpoczynkiem. Dzięki niemu można też osiągać dobre rezultaty w krótszym czasie, ponieważ na podstawie zarejestrowanych danych tworzy optymalny (i na bieżąco aktualizowany) siedmiodniowy plan treningowy.

Elegancki, wytrzymały, jak i funkcjonalny zegarek

Suunto 3 Fitness oferuje również nadgarstkowy pomiar tętna i cechuje się wodoszczelnością (do 30 metrów). Sprawdzi się więc nie tylko podczas spacerów czy biegania, ale też jazdy na rowerze, ćwiczeń na siłowni czy nawet pływania. 

Suunto 3 Fitness pomiar

Zegarek łączy się ze smartfonem, co pozwala nie tylko na przesyłanie szczegółowych statystyk (w celu ich wygodnej analizy), ale też na przykład na wykorzystanie modułu GPS do śledzenia prędkości czy trasy. 

Ceny zegarka rozpoczynają się od 859, a kończą na 999 złotych – w zależności od wersji kolorystycznej / materiałowej. Suunto 3 Fitness można już kupić w sklepach sieci Komputronik.

Źródło: Suunto, Komputronik

Odsłon: 4576 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij

Gadżety w marketplace

 1. obcypl
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-04-27 07:59

  30m - tylko przypadkowy kontakt z wodą. Klasa wodoszczelności pozwalająca na zachlapania podczas mycia rąk. Jak na zegarek "sportowy" to strach się mocniej spocić ;-)

  Inna sprawa, że to główna bolączka przystępnych cenowo"smartłoczy" - ze świecą szukać takich co mają 50m albo 100m (marzenie).

  Skomentuj

  1. dziobolek
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2018-04-27 12:21

   Pitu... Pitu...
   30m wodoszczelności zapewnia spokojne pływanie.

   Zresztą...
   "Product highlights:

   Adaptive training guidance
   Activity tracking with steps, calories and sleep
   Built-in sport modes for running, swimming, cycling, gym training and many more
   Accelerometer-based speed, pace and distance for walking and running
   Water resistant to 30 meters, swimming proof"

   Komputronik nie odrobił lekcji zbyt dobrze w opisie produktu na swej stronie.

   Czasem warto zajrzeć na stronę producenta zanim zacznie się trolować.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!