Na topie

Świetne polskie gry w promocji na Steamie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: polskie gry Promocje Steam

Steam zorganizował wyjątkową wyprzedaż, w ramach której najlepsze polskie gry zostały znacząco przecenione, Jest to prezent z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości.

 • Świetne polskie gry w promocji na Steamie
A A

Polskie gry reprezentują dziś najwyższy poziom, bo też w rodzimych studiach producenci mają olbrzymie umiejętności, a zaplecza finansowego brakuje coraz rzadziej. Hasło „dobre, bo polskie” w tym znaczeniu jak najbardziej ma sens, więc jeśli macie jakieś zaległości do nadrobienia, to powinniście się zabrać za to czym prędzej. Musicie wiedzieć, że Steam ułatwia sprawę.

Na Steamie do 9 listopada potrwa wyprzedaż zatytułowana „Polish Developer Sale”. Zgodnie z nazwą jest to akcja, w której gry stworzone (przede wszystkich, choć nie tylko) przez polskich producentów dostępne są w znacząco obniżonych cenach. Jest to prezent z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości, którą będziemy świętować w najbliższą niedzielę.

Wspomnieliśmy o nadrabianiu zaległości… W ramach „Polish Developer Sale” można na przykład kupić poruszające This War of Mine, nietypową strzelankę SUPERHOT czy niepokojące Layers of Fear – wszystkie za 17,99 zł (taniej o odpowiednio 70, 40 i 75 proc.), a także brutalną grę akcji Ruiner za 28,79 zł (taniej o 60 proc.), wirtualną czarną komedię 60 Seconds! za 14,99 zł (taniej o 50 proc.), psychologiczny horror Observer za 53,99 zł (również taniej o połowę) oraz – a jakże! – Wiedźmin 3 w edycji GOTY za 59,99 zł (taniej o 60 proc.).

Przecenione zostały jednak także tegoroczne gry „made in Poland”. To między innymi głośna strategia Frostpunk, w której walczymy o przetrwanie na skutej lodem Ziemi (80,29 zł – taniej o 27 proc.), survival horror Green Hell (61,19 zł – taniej o 15 proc.) czy też Phantom Doctrine, a więc szpiegowska turówka osadzona w czasach zimnej wojny (107,24 zł – taniej o 25 proc.). 

Przypominamy, że polskie gry w obniżonych cenach można kupić także w sklepie GOG, w którym zorganizowana została promocyjna akcja „Made in Poland”.

Źródło: Steam

Odsłon: 3926 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. miedzianek
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2018-11-07 22:48

  Czyli nic nowego, ceny te same, co w każdej wyprzedaży :)

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!