Na topie

Syberia 3 - Dereszowska o tym, jak Kate Walker przemówiła po polsku

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Do premiery przygodówki Syberia 3 pozostał już tylko tydzień. Posłuchajcie aktorki, która użyczy głosu Kate Walker w polskiej wersji gry.

 • Syberia 3 - Dereszowska o tym, jak Kate Walker przemówiła po polsku
A A

Jeszcze tylko przez kilka dni musimy wykazywać się cierpliwością. 20 kwietnia na półkach sklepowych wyląduje wreszcie Syberia 3 – najnowsza odsłona rewelacyjnej serii przygodówek ze zdecydowanie dająca się lubić Kate Walker w roli głównej. W polskiej wersji językowej – jak wiemy – głosu użyczy jej Anna Dereszowska. Aktorka pokusiła się o kilka słów na ten temat.

Anna Dereszowska to znana aktorka filmowa i teatralna, której charakterystyczny głos zdaje się bardzo dobrze pasować do roli, którą przyszło jej zagrać. Roli odważnej, stanowczej i zdeterminowanej, ale też pełnej wrażliwości i empatii prawniczki. Posłuchajcie (i zobaczcie), co ona sama uważa o swojej bohaterce i nie tylko:

Przy okazji ekipa CDP zapowiedziała, że w dniu premiery gry (o godzinie 17.30), w warszawskim Empiku Junior przy ul. Marszałkowskiej odbędzie się specjalne wydarzenie z udziałem Anny Dereszowskiej, podczas którego będzie można zadać aktorce pytania, i zdobyć jej autograf, a po wszystkim wyjść z pakietem upominków związanych z grą Syberia 3.

Źródło: CDP

Odsłon: 3940 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. mebelman
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2017-04-14 14:50

  Dwa dialogi na krzyż jak w Numenerze?

  Skomentuj

  1. Fiona
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-04-17 08:49

   Wydawcy krzyżówek też na tobie nie zarobią....
   Ale nawet nie wiesz czemu....

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!