Na topie

Tak wygląda Vikings: Wolves of Midgard, czyli Diablo w epoce Wikingów

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Mechanika dobrze znana z Diablo i klimaty bliskie miłośnikom nordyckiej mitologii. Takie połączenia nie zdarzają się często.

 • Tak wygląda Vikings: Wolves of Midgard, czyli Diablo w epoce Wikingów
A A

Gdyby Diablo zostało przeniesione do świata znanego z nordyckiej mitologii, prawdopodobnie wyglądałoby właśnie tak jak Vikings: Wolves of Midgard. Jeśli taka zapowiedź nie robi na was wrażenia, to sprawa jest jasna: to nie jest gra dla was. Jeśli zaś chcecie dowiedzieć się więcej, to czytajcie dalej.

Vikings: Wolves of Midgard to tworzony przez słowackie studio Games Farm hack-and-slash, który pod względem rozgrywki od razu przywodzi na myśl Diablo. Tutaj jednak jesteśmy zapraszani do zupełnie innego świata – fascynującej mitologii nordyckiej. 

Wcielimy się w bohatera (lub bohaterkę), którego sami wykreujemy, wybierając klasę i wygląd. Naszym, Wilka z Midgardu, zadaniem będzie zaś ocalenie świata przed Jotunem, który podczas srogiej zimy powrócił, by zemścić się na bogach Asgardu. Brzmi nieźle? Zdecydowanie tak!

Równie dobrze wygląda, o czym możecie przekonać się, oglądając nowy zwiastun z fragmentami rzeczywistej rozgrywki – oto on:

Gra Vikings: Wolves of Midgard już niedługo (to znaczy jeszcze w pierwszej połowie tego roku) trafić ma na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Kalypso Media

Odsłon: 6520 Skomentuj newsa
Komentarze

8

Udostępnij
 1. IVPANVZERVI
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-01-13 17:45

  Szkoda że nie po Polsku :-(

  Skomentuj

  1. BariGT
   Oceń komentarz:

   -4    

   Opublikowano: 2017-01-13 17:48

   W 2017 nieznajomość angielskiego na poziomie ogarnięcia gry komputerowej to odpowiednik analfabetyzmu 50 lat temu.

   Skomentuj

   1. IVPANVZERVI
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2017-01-13 20:43

    Akurat mój Angielski jest komunikatywny, ale lubię rozumieć wszystko, a poza tym wersje PL mnie rozpieściły xD

    Skomentuj

    1. TicTac
     Oceń komentarz:

     3    

     Opublikowano: 2017-01-13 21:10

     Dokładnie dlaczego takie 4-5 milionowe Czechy lub Słowacja mają instrukcje obsługi, gry i wiele innych rzeczy w swoim języku a taka 38 milionowa Polska nie potrafi sobie tego wyegzekwować :( po prostu nikt nas nie traktuje poważnie lub raczej tak nas traktują jak sobie na to pozwalamy :(

     Skomentuj

   2. Stashqo
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-01-15 07:53

    Nie cwaniakuj, to że nas w szkołach nauczyli to nie znaczy, że zacofanymi nazwać możesz np. starsze pokolenie, które tylko ruskiego się uczyło, lub ludzi chodzących do szkół zaraz po przemianach, kiedy nauka angielskiego była na bardzo słabym poziomie. Znam sporo osób 40+, które grają i często muszą z jakiegoś tytułu zrezygnować z powodu braku spolszczenia. Sam gram tylko po angielsku, ponieważ PL dubbingi są sztywne i sztuczne (wiedźmin był chyba jedynym wyjątkiem), ale nie przeszkadza mi, że ktoś chce pograć w zrozumiałym dla niego języku.

    Co do spolszczeń zaś to jęki i bóle trzeba by kierować tylko do polskiego wydawcy, zazwyczaj to on decyduje o konieczności lokalizacji. Jeżeli nie ma innych umów z producentem lub określonej polityki firmy (np. spolszczamy wszystko) to sprawdza grupę docelową dla gry tylko po ang, potem o ile mogłaby wzrosnąć sprzedaż gdyby gra została wydana też odpowiednio w wersji kinowej i z dubbingiem. Na końcu kalkulowane są zyski/koszty/czas/wizerunek i podejmowana jest decyzja.

    Skomentuj

   3. prime27pl
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-03-06 10:30

    Dobrze że takie ideały douczone jak ty sa na świecie.

    Skomentuj

 2. Mkozlowski
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-01-14 09:41

  Trailer petarda, czekam, fajnie się zapowiada,

  Skomentuj

 3. leon-san
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-01-14 13:37

  Brak info o multi.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!