Na topie

Technologiczna wyprawka - akcja trwa, nagrody czekają

Autor:
Przemysław Jankowski

więcej artykułów ze strefy:
Konkursy

Kategoria: Konkursy Producenci: iBox ACCURA Acer AOC Brother GOODRAM Microlab Ozone Transcend

Nie wziąłeś jeszcze udziału w konkursach z okazji rozpoczęcia roku szkolnego? Nie zastanawiaj się dłużej i skompletuj swoją technologiczną wyprawkę.

technologiczna wyprawka

AA

Technologiczna wyprawka, czyli nasza akcja, w której można wziąć udział w różnych konkursach i wygrać sprzęt pomocny w szkole i uprzyjemniający czas wolny, trwa w najlepsze. Już niebawem ogłosimy zwycięzców niektórych konkursów, w związku z czym zachęcamy do udziału wszystkich niezdecydowanych i wszystkich, którzy jeszcze nie mieli czasu zapoznać się z całą akcją.

Jeśli jeszcze nie wziąłeś udziału w interesujących konkursach, to może być już ostatni dzwonek! Szukasz monitora lub głośników? A może potrzebujesz laptopa do nauki, który uprzyjemni również Twój czas wolny?

Weź udział w naszych konkursach, nagraj ciekawy filmik, przetestuj sprzęt i napisz recenzje, a może początek tego roku szkolnego będzie powodem do radości z wygranej? Skompletuj swoją technologiczną wyprawkę do szkoły z naszą pomocą, a nowy rok szkolny okaże się o wiele przyjemniejszy.

Raz jeszcze zachęcamy do udziału i śledzenia całej akcji - nie pozwól, by ominęły Cię ciekawe i przydatne nagrody!

Technologiczna wyprawka

Odsłon: 5711 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!