Na topie

The Division 2 ze zwiastunem fabularnym - zamknięta beta w lutym

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

The Division 2 zadebiutuje 15 marca, ale już w lutym można będzie sprawdzić rozgrywkę podczas beta testów. Niestety pod pewnymi warunkami.

  • The Division 2 ze zwiastunem fabularnym - zamknięta beta w lutym
A A

Ubisoft przypomniał o The Division 2. Nie tylko pochwalił się nowym materiałem wideo promującym grę, ale jednocześnie podał termin zamkniętych beta testów.

Grę można będzie sprawdzać od 7 do 11 lutego. Skoro jednak mowa o zamkniętych testach to powstaje pytanie, kto uzyska do nich dostęp? Odpowiedź raczej nikogo nie zaskoczy. Producent zaprosi tych, którzy zdecydują się na przedpremierowe zamówienie gry oraz szczęśliwców wyłonionych na drodze losowania (zapisy poprzez oficjalną stronę gry).

Jeśli chodzi natomiast o przywoływany materiał wideo, tym razem możemy rzucić okiem na zwiastun fabularny. To dobra okazja do przyjrzenia się temu, jak wygląda zdewastowany Waszyngton (to w tym mieście osadzono akcję gry) oraz to, na jakie niebezpieczeństwa i wyzwania należy się nastawiać.

„Tylko ty możesz uratować kraj. Stanowisz ostatnią linię obrony, a twoje czyny wpłyną na twoją dalszą podróż. Historia zapamięta bohaterów, którzy nie ugięli się, gdy wszystko inne zawiodło.”


The Division 2 zadebiutuje 15 marca. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Warto pamiętać, że w przypadku wersji komputerowej cyfrowe wydania trafią tylko na UPLAY oraz Epic Game Store, pomijając Steam.

Źródło: Ubisoft Polska

Odsłon: 2972 Skomentuj newsa
Komentarze

16

Udostępnij

Gry komputerowe w marketplace

  1. JanuszJestem
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2019-01-16 21:31

    Już leci preorder!

    Skomentuj

    1. JanuszJestem
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2019-01-17 09:46

      Hehe biedaki minusują, bo ktoś kupuje preorder gry. Ależ niektórzy mają ból dupy na co ktoś swoje pieniądze wydaje.

      Skomentuj

      1. asceta
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2019-01-17 15:06

        Nieprawda. Preordery to jest zwykłe psucie rynku gier i zachęca studia do wydawania gniotów jak słynny F76.

        Skomentuj

        1. JanuszJestem
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2019-01-17 16:26

          buahaha... zamiast powtarzać te zasłyszane bzdury wyjaśnij mi proszę jak niby taki scenariusz się odbywa. No proszę, powiedz mi jak studio poprzez preordery jest zachęcone do robienia chały. Co ma sprzedaż preorderów do tego jaki produkt udało im się zrobić w zakładanym czasie i określonym budżecie na lata przed ogłoszeniem preorderu na daną produkcję? Człowieku, weź ogarnij się, pomyśl jaki jest proces produkcyjny gry. Jak można w ogóle pisać uzasadnienie podpierając się jedną słabą grą i to jeszcze zupełnie innego producenta i wydawcy. F*ck logic.

          Jak można być tak ograniczonym, żeby nie brać pod uwagę setek innych powodów dla których gra się nie udała. NIE! To preordery spowodowały, że F76 jest do dupy... Zaraz ktoś wyjedzie mi z Arkham Knight... tak, też preordery... (facepalm). Proponuję prześledzić historię dlaczego Arkham Knight miał problemy na PC. (Spoiler alert: nie ma słowa o preorderach).

          Jestem rozwalony, jak można myśleć, że przedsięwzięcie kosztujące kilkadziesiąt milionów, nad którym pracują setki osób, nie wychodzi bo preordery skłaniają do zrobienia kupy, która się nie zwróci nawet, a co dopiero zarobić. Ale nie, kasa z preorderów! To jest to po co ktoś pracuje nad projektem czasem pare lat i angażuje setki osób. Jeszcze może przy jakichś mikroskopijnych produkcjach, to uwierzę, że wszystko jest skalkulowane, żeby jak najniższym kosztem coś wyprodukować, opchnąć i umyć ręce. Eh... szkoda klawiatury dalej pisać...

          Skomentuj Historia edycji

      2. patol1984
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2019-01-17 20:08

        Ale bamber, kupił gierkę za 200zł, bez kitu, zazdro.

        Co do tematu, ta jak na razie nie widać żadnych większych zmian prócz nowej fabuły, mechanika prawie to samo, grafika bez zmian, nie wygląda to zachęcająco.

        Skomentuj Historia edycji

        1. JanuszJestem
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2019-01-18 11:02

          Biednym można być na różne sposoby, nie chodziło o pieniądze.

          Skomentuj

          1. patol1984
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-01-18 16:09

            Tu masz racje, ale akurat twój poprzedni komentarz był jednoznaczny.

            Skomentuj

          2. JanuszJestem
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-01-18 20:51

            Specjalnie nie precyzowałem, każdy odczytał to tak jak uważa.

            Skomentuj

  2. kryspin34
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-16 21:33

    Z tak słabej grafiki chyba już nie zrobią downgrade, co?

    Skomentuj

    1. patol1984
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-01-17 20:13

      Grafika taka sama jak w jedynce, to raczej niemożliwe aby mogło być gorzej ;D

      Skomentuj

  3. sabaru
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-16 21:52

    Niema na steam.

    Skomentuj

  4. raffal81
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-01-16 22:07

    Kupuję :D

    Skomentuj

  5. gregory7
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-17 00:48

    slabo!

    Skomentuj

  6. stalkerpl
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-01-17 06:50

    zawiodłem sie na jedynce, kolejna czesc nie rzuca na kolana

    Skomentuj

  7. Ghola
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-17 10:15

    Kupimy sporą grupą na premierę, ale pewnie nie w preorderze ;)

    Skomentuj

  8. asceta
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-01-17 15:09

    Jedynka mi się podobała w trybie fabularnym. Jestem introwertykiem i nie przepadam za sieciowymi produkcjami ale elementy współpracy nie były jakoś nachalnie niezbędne, więc pograłem z przyjemnością. Dwójkę kupię być może po etapie łatania błędów i jeśli jej odbiór będzie na plus.