Na topie

The Elder Scrolls Online: Wolfhunter na zwiastunie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Premiera jest bardzo blisko, przynajmniej jeśli mowa o wersji PC, która udostępniona zostanie już 13 sierpnia.

  • The Elder Scrolls Online: Wolfhunter na zwiastunie
A A

Na QuakeCon 2018 dzieje się sporo. Wspominaliśmy już o nowych materiałach z RAGE 2 czy Doom Eternal, ale Bethesda pochwaliła się także The Elder Scrolls Online: Wolfhunter.

Niewtajemniczonym przypomnijmy, iż Wolfhunter to dodatek do The Elder Scrolls Online, który zapowiedziany został na niedawnych targach E3 2018. Jego premiera jest bardzo blisko, przynajmniej jeśli mowa o wersji PC, która udostępniona zostanie już 13 sierpnia. Korzystający z konsol Xbox One i PlayStation 4 będą musieli poczekać na dodatek do 28 sierpnia.

Zwiastun opublikowany z okazji QuakeCon 2018 przypomina o motywie przewodnim Wolfhunter, twórcy wspomnieli też o zawartości, jakiej można się tutaj spodziewać. Nie będzie jest szczególnie wiele, większy dodatek (Murkmire) pojawi się za kilka tygodni.

„Ruszaj do dwóch zupełnie nowych lochów dla czterech graczy i zmierz się z bestiami Hircyna w Wolfhunter, najnowszym pakiecie DLC do The Elder Scrolls Online. Zmierz się z pazurami i kłami, walcząc o wyzwolenie Moon Hunter Keep albo dołącz do Wielkich Łowów w March of Sacrifices. Na tych, którzy odważą się wejść do królestwa daedrycznego księcia, czeka potężne nowe wyposażenie i przedmioty kolekcjonerskie, ale uważajcie - Hircyn zawsze patrzy.”


Źródło: Bethesda Polska

Odsłon: 3321 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Gry w marketplace

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!