• benchmark.pl
 • Gry
 • The Secret World: The Battle Begins - darmowy weekend z grą tuż przed premierą
Gry

The Secret World: The Battle Begins - darmowy weekend z grą tuż przed premierą

opublikowano przez w dniu 2012-06-21

Cały weekend z potworami

W najbliższy weekend rozpocznie się The Battle Begins. Będzie to dwudniowa batalia dla wszystkich chętnych, którzy zapragną wziąć udział w ostatnich testach The Secret World, gry MMO studia Funcom.

Produkcja twórców takich przebojów jak Anarchy Online czy The Longest Journey, będzie miała premierę już na dniach, to znaczy 2 lipca.

The Secret World gra potwór
Dlatego właśnie nie można przesadzać ze sterydami.

Bezpłatne uczestnictwo i zabawa w The Secret World zaplanowane są w terminie od  najbliższego czwartku (godzina 18) do poniedziałkowego poranka. Ważne jest tylko, aby do 22 czerwca zarejestrować się na tej stronie. To jedyny wymóg dla graczy.

Przypomnijmy, że The Secret World rozgrywa się w wielkiej metropolii, w czasach współczesnych, jednak jest to rzeczywistość, w której nie brakuje magii, potworów i wszelakiego zła z piekła rodem.

Podczas The Battle Begins gracze będą mogli stanąć po stronie Templariuszy, Iluminatów lub Dragonów, głównych frakcji w grze. Dodatkowym atutem darmowego weekendu ma być udostępniony po raz pierwszy tryb PvP. 
 

Więcej o grach:

Źródło: gamingnexus

marketplace

Komentarze

4
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  EA games (takie gry mmo jak warhammer online i sw tor) oraz funcom (age of conan) i już wiadomo że gra będzie totalną klęską.
 • avatar
  Żeby tylko nie było jak z Hellgate London. Trailer wbił mnie swego czasu w fotel: http://www.youtube.com/watch?v=oixARdpajp0&feature=related
  A gra wyszła taka, że... Szkoda pisać ;D
 • avatar
  Juz wiadomo ze gra toralna klapa; czego tu sie dziwic po takiej firmie nieudacznikow co imbecyle CODA tworza na tej samej metodzie gry ze starym silnikiem.
 • avatar
  Gra bardzo fajna grałem w bete, ale na moim sprzęcie ustawiłem wszystko na najniższe i powiedzieć, że były lagi to zamało, miałek ok. 6-8 FPS, WTF, żeby w tych czasach na najniższych tyle klatek:)