Gry

To jest Anthem - nowa seria materiałów wideo przybliżających grę

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2019-01-18

Opublikowany zwiastun skupia się na historii świata gry, przybliża też system rozwoju postaci, prezentuje rodzaje pancerzy (javelinów) oraz ich właściwości.

Chociaż o Anthem mówi się ostatnio naprawdę sporo, twórcy nie zamierzają zwalniać z kampanią promującą grę. Światło dzienne ujrzał pierwszy materiał z serii To jest Anthem, dzięki której mamy poznać bliżej najważniejsze założenia dotyczące rozgrywki.

W tym przypadku skupiono się między innymi na historii świata gry. Chociaż Anthem będzie nastawione na zabawę wieloosobową to od samego początku zapewniano, że fabuła nie zostanie potraktowana marginalnie. Poza tym zwiastun przybliża system rozwoju postaci, prezentuje rodzaje pancerzy (javelinów) oraz ich właściwości i możliwości modyfikacji. Wszystko wzbogacone o fragmenty rozgrywki, a zatem jest na co rzucić okiem.

„Zapoznaj się bliżej z grą Anthem i przyjrzyj się bliżej javelinom, personalizacji i postępom. Znajdziesz tu też garść informacji o freelancerach i Twoim celu w świecie gry Anthem.”


Przypomnijmy, że Anthem zadebiutuje 22 lutego. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Jeśli materiały wideo publikowane przez twórców nie są dla Was przekonywujące to miejcie na uwadze, że grę można będzie sprawdzić w wersji demo. Od 25 do 27 stycznia będzie ona dostępna dla zamawiających grę w przedsprzedaży oraz dla abonentów Origin Access lub EA Access. Od 1 do 3 lutego demo mogli będą wypróbować wszyscy zainteresowani.

Źródło: Anthem Game

marketplace

Komentarze

9
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pięć milionów funkcji u każdego z "javelinów" a gra i tak wygląda chaotycznie, wtórnie i nieciekawie...
  Zaloguj się
 • avatar
  Mam wrażenie, że z powodu oszałamiającej wręcz ilości materiałów na temat tej gry już ją przeszedłem i co najmniej o połowę straciłem nią zainteresowanie z tego powodu.
  Jeżeli nie zobaczę tam porządnej kampanii fabularnej dla jednego gracza potraktuję tą grę jak Destiny 2, czyli może kupię po kilku latach w jakiejś fajnej promocji.


 • avatar
  Poza ładnym światem nie widzę tu nic ciekawego. Wydaje mi się, że im więcej materiałów się pojawia, tym mniej czekam na tą grę.
 • avatar
  A ja dam jej kredyt zaufania mimo że czuje tu kopię Destiny 1/2.
  Jesli kontent i swiat będa sporych rozmiarów to nie będzie tak zle.
 • avatar
  API Vulkan obsługuję?
  Zaloguj się
 • avatar
  Pogram w to choćby tylko po to by obejrzeć ładny świat i animacje, bo tu odwalili kawał niezłej roboty. Jak dadzą dobrą fabułę i gameplay to będzie miły dodatek.