Na topie

TP-Link RE355: wzmacniacz sygnału sieci Wi-Fi - zobacz unboxing

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Akcesoria sieciowe

Kategoria: Komputery Sieci Akcesoria sieciowe Tematyka: Unboxing Wi-Fi Producenci: TP-LINK

TP-Link RE355 to wzmacniacz sygnału dla sieci bezprzewodowej Wi-Fi - działa on w pasmach 2,4 i 5 GHz, a także oferuje port GbE Ethernet.

TP-Link RE355 wzmacniacz sygnału

AA

Sieć bezprzewodowa teoretycznie pozwala zapewnić dostęp do Internetu w całym mieszkaniu lub firmie, lecz czasami dany router lub punkt dostępowy nie jest w stanie pokryć sygnałem całego budynku i powstają tzw. martwe strefy. W takich sytuacjach warto sięgnąć po wzmacniacz sieci bezprzewodowej – np. uniwersalny model TP-Link RE355. Przyjrzyjmy się trochę bliżej temu urządzeniu i zobaczmy co znajdziemy w zestawie.

RE355 działa w standardzie 802.11a/b/g/n/ac i pozwala rozszerzyć zasięg sieci bezprzewodowej jednocześnie w dwóch pasmach – 2,4 GHz przy przepustowości do 300 Mb/s i 5 GHz przy przepustowości do 866 Mb/s. Oprócz tego udostępniono port Gigabit Ethernet, dzięki któremu można przewodowo podłączyć urządzenia do bezprzewodowej sieci.

Wzmacniacz współpracuje z wszystkimi routerami i punktami dostępowymi. Producent zastosował trzy dwupasmowe, regulowane anteny, a poprzez wskaźnik siły sygnału, możliwe jest znalezienie najlepszej lokalizacji urządzenia, pozwalającą uzyskać optymalny zasięg sieci.

Tak się składa, że TP-Link RE355 trafił w nasze ręce – zerknijcie na unboxing, w którym zobaczycie, jak prezentuje się urządzenie i co znajduje się w zestawie.

TP-Link RE355 jest dostępny w sprzedaży i kosztuje niecałe 300 złotych.

Źródło: TP-Link, inf. własna

Odsłon: 6454 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij

Akcesoria sieciowe w marketplace

 1. PROCTON
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2016-03-30 15:34

  Nada się do streamingu video do chromecast'a? bo TOTO-LINK ex300 nie daje rady, po około 30 minutach filmy zaczynają się zacinać, na samym routerze wszystko działa bez problemu, ale jednak przydałby się lepszy zasięg w okolicy.

  Skomentuj

 2. sambaverde
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2016-03-31 11:43

  Będą jakieś testy tego cuda(ka)?

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!