Gry PlayStation 4

Until Dawn na nowych zwiastunach

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2015-08-19

„W Until Dawn nie ma dobrych lub złych sposobów na grę, nie ma dobrych lub złych zakończeń. To twoje decyzje tworzą opowieść”.

Until Dawn

Już tylko tydzień dzieli nas od premiery Until Dawn – horroru z filmową obsadą, który powstaje z myślą o posiadaczach konsol PlayStation 4. Z tej okazji twórcy postanowili opublikować dwa nowe zwiastuny.

Until Dawn to jedna z tych gier, w których każda podjęta przez nas decyzja będzie miała wpływ na przedstawianą historię. Jedne ścieżki fabularne będą bardziej skomplikowane, inne mniej. Twórcy przyznali ostatnio, że po jednorazowym przejściu poznamy w najlepszym przypadku połowę przygotowanej zawartości. Sami zresztą zdecydujemy w jaki sposób pokierujemy losami bohaterów – wszyscy zginą czy wszyscy przetrwają? 

„W Until Dawn nie ma dobrych lub złych sposobów na grę, nie ma dobrych lub złych zakończeń. To twoje decyzje tworzą opowieść” – zapowiadają twórcy, studio Supermassive Games, i podkreślają to świeżutkim zwiastunem zatytułowanym „Efekt motyla”:

Ekipa Supermassive Games opublikowała także nowy interaktywny zwiastun z prawdziwymi aktorami. Śledzimy wydarzenia z perspektywy kobiety owiniętej w ręcznik i mamy do wyboru trzy ścieżki kontynuacji. Niczego nie zdradzamy, sprawdźcie sami:

Premiera Until Dawn w Polsce odbędzie się 26 sierpnia. 

Źródło: PlayStation Blog, VG247

marketplace

Komentarze

13
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ta gra zapowiada się świetnie, szkoda, że nie mam PS4. Będę musiał obadać ten tytuł jak wyjdzie u kumpla.
 • avatar
  Ciekawe jak długa będzie, dla odmiany fajnie pograć w coś takiego ;)))
 • avatar
  Świetnie się zapowiada .
 • avatar
  Bagno i wiocha dla frajerow konsolowych, kiepska grafa jak to na tosterach, nextgen....
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  Znając życie gra będzie bardzo krótka. Stawiam że max. gdzieś około 10 godzin zajmie przejście całej kampanii.
  Zaloguj się
  -2
 • avatar
  tempa ta gra sie zapowiada co 5 minut pauza, a teraz wybierz i nacisnij A - atakuj! Y - chowaj sie!! X - uciekaj!!! itd. przez 5 godzin! Przey dobrej wprawie wyrobie sie w 3h! AAAYYY.... dla odmiany XX... i na przemian AYXXYYYAAYXAYAXYAYXAY koniec!
  Take my MONEY!!!
  Zaloguj się
  -3