Na topie

Trwają prace nad Visual Studio 2019

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Firma Microsoft potwierdziła, że trwają już prace nad Visual Studio 2019, a więc najnowszą wersją popularnego środowiska dla programistów. Ma być przede wszystkim szybciej i wygodniej.

 • Trwają prace nad Visual Studio 2019
A A

Microsoft zapowiedział Visual Studio 2019 – dzięki zoptymalizowanemu działaniu developerzy mają jeszcze bardziej doceniać możliwości tego oprogramowania. Nowa wersja popularnego środowiska dla programistów ma zawierać potężną garść nowości. Ich rozwój można śledzić na bieżąco za pośrednictwem GitHuba (którego nowym właścicielem jest właśnie Microsoft)

W oficjalnej notce na blogu gigant z Redmond przestawił swoje priorytety. Wydanie 2019 ma się szybciej uruchamiać i tak też działać. Ma być również prostsze i bardziej intuicyjne w obsłudze (między innymi dzięki lepiej pomyślanej nawigacji). Producent wspomina także o udoskonalonym debuggerze oraz szerszym wykorzystaniu sztucznej inteligencji.

Najnowsza wersja środowiska – Visual Studio 2017 – jest według zapewnień Microsoftu „najpopularniejszym wydaniem w historii”. Następczyni z kolei ma być oczywiście najlepszym wydaniem – „czujemy się zobowiązani do dostarczenia wersji szybszej, bardziej niezawodnej, prostszej w użytkowaniu i zapewniającej jeszcze większą produktywność pojedynczym użytkownikom i zespołom”.

Źródło: Microsoft, VentureBeat. Foto (z Visual Studio 2017): Microsoft

Odsłon: 6158 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. Garcia15
  Oceń komentarz:

  -4    

  Opublikowano: 2018-06-08 10:31

  Jeszcze nie są właścicielami - tranzakcja ma być zfinalizowana do końca roku.

  Skomentuj

  1. ElFi_
   Oceń komentarz:

   5    

   Opublikowano: 2018-06-08 13:42

   W tym czasie Ty mógłbyś poprawić pisownię:) tranSakcja, Sfinalizowana...

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!