Na topie

W co gramy w ten weekend #2? - wideo

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Sprawdź weekendowe plany redakcji - tylko dla graczy! I nie, nie będzie Andromedy. Czekamy na łaty... 1.05 już jest!

  • W co gramy w ten weekend #2? - wideo
A A

Jeśli zastanawiasz się jaką grę wrzucić na ruszt w ten weekend, zobacz w co będzie grała redakcja!

Maciej będzie grał w... The Legend of Zelda: Breath of the Wild - Nintendo Switch i WiiU. Żeby się nie ograniczać, gra na dwóch platformach na raz (lata doświadczeń robią swoje). Kto bogatemu zabroni?

Tomasz będzie grał w... Fallouta 4 - PC, Xbox One i PS4. To jego zamiłowanie do staroci czasem nas przeraża. A może po prostu nikt mu nie dał dostępu do redakcyjnego Steama? Tomaszu, dyktuję login i hasło...

Marcin będzie grał w... Pokemon GO - Android i iOS. Twierdzi, że złapie je wszystkie i nic go nie powstrzyma. Szczyci się tym, że w redakcji nie ma konkurencji. Pewnie dlatego, że już nikt w to nie gra.

A wy jakie macie plany na weekend? Podzielcie się z nami w komentarzach!

Źródło: informacja własna

Odsłon: 3207 Skomentuj newsa
  1. cacodemon
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-04-08 06:45

    Wiedźmin 3. Po raz czwarty.

    PS. Gdzie jest stary benchmark.pl ?

    Skomentuj

    1. Mateusz Sołtysiak
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-04-08 06:57

      A czego konkretnie szukasz?

      Skomentuj

      1. cacodemon
        Oceń komentarz:

        5    

        Opublikowano: 2017-04-08 07:04

        Całej zawartości. Testy procków, starych GPU itd. Nie interesuje mnie kilka shotów z webarchive. Klikniesz tam w jakikolwiek link i strony nie znaleziono. Nie rozumiem komu przeszkadzał stary benchmark, że go usunięto.

        Skomentuj

        1. Mateusz Sołtysiak
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2017-04-08 07:31

          To jest złożony problem. Nie robimy tego celowo, by utrudnić życie czytelnikom czy też ograniczyć im dostęp do treści. Stare strony (nie mylić ze starymi treściami) są niezgodne z nowymi standardami google, przez co obniżają ranking całemu serwisowi. Trwają prace w serwisie i eliminowanie zagrażających banem elementów. Niestety ruch z wyszukiwarki to ogromny kawałek odwiedzin na stronie i musimy się dostosować.

          Skomentuj

          1. cacodemon
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2017-04-08 07:36

            A nie możecie przygotować wersji offline, spakować i udostępnić ?

            Skomentuj

          2. cacodemon
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-04-08 22:57

            Dzięki za "wyczerpującą" odpowiedź... Lepiej się guglom podlizywać niż zadbać o swoich czytelników

            Skomentuj

  2. pawluto
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-08 09:05

    Jeśli ktoś gra w multi w CoD prośba o napisanie w jaką część - U mnie niezmiennie - MW3.

    Skomentuj

    1. sebastianzola
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-04-08 14:07

      Hej. Ja pogrywam ostatnio w Black Opsa 1 chociaż kiedyś ostro zagrywałem w MW3 na konsoli :)

      Skomentuj

  3. Filippo386
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-08 13:19

    Minecraft (w wersji 1.11.2)

    Skomentuj Historia edycji

  4. Cute Pony
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-08 14:49

    CoD tylko MW1 i 2 a do tego Battlefield 3 i 4. BF 1 to porażka straszna. Kupiłem grę żeby po 3 dniach wywalić...

    Skomentuj

  5. Wtyczka
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-04-08 20:14

    The Legend of Zelda: Breath of the Wild można grać już na Pc poprzez najnowsze Cemu w 4k gra wygląda lepiej niż na wiiu i na switchu.Sama miałam wiiu potem sprzedałam ale orginalne gry mi zostały w tym zelda i bez problemu można grać na emulatorku,trzeba tylko do emulatora doinstalować speedhacka który przyśpiesza działanie zeldy i mamy lepiej wyglądającą gre niż na konsolach.

    Tutaj macie filmik jak to wygląda https://m.youtube.com/watch?v=F7XAACEW0xo

    Skomentuj Historia edycji

  6. Bosti
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-09 18:20

    Titanfall 2

    Skomentuj

  7. IVPANVZERVI
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-10 04:23

    Aktualnie to: Mass Effect Andromeda, Need For Speed Most Wanted (2005)