Na topie

W czerwcu zakończy się regularny rozwój Battlefield 1

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Przygotowywane aktualizacje dotyczyć mogą matchmakingu i równowagi gry, ale nie zabraknie też dodatkowej zawartości. Pytanie, jaki los czeka Battlefield 1 w późniejszym terminie?

  • W czerwcu zakończy się regularny rozwój Battlefield 1
A A

Cały czas bawicie się przy Battlefield 1? Jeśli tak, a jednym z powodów jest systematyczny rozwój gry i pojawiające się nowości to powinniście wiedzieć, że wkrótce się to zmieni.

Battlefield 1 zadebiutował w październiku 2016 roku. Prócz kilku dużych dodatków otrzymał także szereg aktualizacji. Swojego czasu twórcy obiecali comiesięczne udostępnianie patchy i cały czas się z tej deklaracji wywiązują. W czerwcu zakończy się jednak regularny rozwój Battlefield 1.

„Będziemy co miesiąc aktualizować Battlefield 1 do czerwca 2018 r. – możecie spodziewać się nowej zawartości oraz różnych usprawnień gry.”

Jak czytamy w tym samym komunikacie, przygotowywane aktualizacje dotyczyć mogą matchmakingu i równowagi gry, ale nie zabraknie też dodatkowej zawartości. Tu na pierwszy plan wysuwa się nowy tryb rozgrywki - Operacje Uderzeniowe. Będzie on przeznaczony dla 40 graczy, drużyny walczyć mają o sektory na jednej z następujących map: Upadek kolosa, Prise de Tahure, Przełęcz Łupkowska, Zeebrugge i Somma.

Producent nie ujawnił, jaki los czeka grę w późniejszym terminie. Powolne odsuwanie Battlefield 1 w cień nie powinno dziwić, nadciąga przecież nowa odsłona serii. Więcej na jej temat dowiemy się podczas targów E3, najprawdopodobniej na konferencji firmy Microsoft.

Źródło: battlefield

Odsłon: 3270 Skomentuj newsa
Komentarze

15

Udostępnij
  1. Kieresz
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-04-26 19:07

    ktos jeszcze w to gra? mapy w DLC sa tak slabe ze glowa boli...

    Skomentuj

    1. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-04-26 23:00

      Powiem szczerze, że liczyłem na coś więcej. Kupiłem w promocji podstawkę plus premium edition za 80 zł po czym przegrałem z 30 godzin i rzuciłem w kąt. Szkoda. Z kolei na Monte Grappa są takie dropy fps, że to jest jakieś nieporozumienie. Bynajmniej tak było jak grałem.

      Skomentuj

      1. Foxy the Pirate
        Oceń komentarz:

        5    

        Opublikowano: 2018-04-27 07:10

        Bynajmniej != przynajmniej

        Skomentuj

        1. Smuga
          Oceń komentarz:

          4    

          Opublikowano: 2018-04-27 09:50

          Ludzie tego nigdy chyba się nie nauczą.

          Skomentuj

      2. Sharimsejn
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-04-27 13:42

        Przynajmniej kiedy odpisuję komuś nie na temat to w poście zawieram jeszcze własne myśli odnośnie artykułu. Tego ludzie też się nigdy nie nauczą.

        Skomentuj

    2. bankaigoku
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-04-27 00:03

      Pomimo, że mam tę grę od premiery, to bardzo długo w nią nie gram. Ale kiedy to robię, to naprawdę czerpię ogromną przyjemność z tego.
      Dla mnie, tą rzeczą której brakuje i nie sprawia, że odwiedzam ten tytuł regularnie, jest brak optymalizacji funkcji menu. Tzn. brakuje mi rozległych statystyk i głównej karty profilu jak to było na battlelog'u. Oczywiście, kiedyś z powodu wielu bugów prawie wyłysiałem, ale pod tym względem był lepszy.
      No i drugą rzeczą jest dla mnie przypadłość aplikacji nie-okienkowych. Myślę, że takie gry jak Battlefield, Starcraft cieszyłyby się większą popularnością gdyby miały opcję launcher'a jak np. League of Legends. Jest to wygodniejsze, albo bardziej zachęcające do gry, bo ma się te uczucie, że w każdej chwili możesz dołączyć do rozgrywki, jednocześnie przeglądając internet.

      Skomentuj

    1. jeomax.co.uk
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-04-27 09:37

      Przecinki, kropki, ortografia.... wszystko poszlo w pi&^&#u, jak zaczales grac ;-)

      Skomentuj

      1. taki_jeden
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-04-27 10:01

        Jak już zwracasz uwagę, to mogłeś się chociaż pokusić o te polskie znaki.

        Skomentuj

  2. mutissj
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2018-04-26 20:40

    mechanikę od lat nie zmienili to samo w nowych szatach

    Skomentuj

    1. mutissj
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-04-26 20:40

      ale single-player fajny :P

      Skomentuj

  3. Pankracy666
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-04-27 10:32

    Rozegrałem kilkadziesiąt godzin i nie żałuję ani 1 zł wydanego na BF1 + season pass.

    Dobrze się bawiłem i czasem wracam aby polatać z godzinkę.

    Skomentuj

  4. ostryb
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-04-27 17:31

    Niech pójdą w tę samą stronę co w Battlefront 2 i już nic więcej od nich nie kupię.

    W Battlefront 2 dostałem dostęp w alfie i beta testach.
    Bardzo mi się spodobała.
    Ale coś mnie tknęło i postanowiłem zaczekać na pierwsze recenzje.
    Zgadnijcie mam w posiadaniu tę grę, otóż nie.
    Jak zrobią skok na kasę to rozstaje się z serią BF a gram od Battlefield 2142.

    Obecnie najlepiej mi się gra na BF4.
    Pozdrawiam.

    Skomentuj

  5. Suncho
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-04-27 20:38

    porazka :/

    Skomentuj

  6. Danketch
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-04-28 01:40

    Czy to jest ten moment, w którym można zacząć zastanawiać się nad ewentualnym zakupem gry?

    Skomentuj

  7. radbox1
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-04-29 08:37

    Gra jest świetna, pomimo że nie grywam po cztery godziny dziennie, to jednak na FPS spędziłem już co najmniej dekadę.
    Najbardziej godnym uznania jest możliwość wykorzystania ukształtowania terenu, lei, głazów itp do zrobienia sobie tymczasowej ochrony - podnosi to wrażenie realizmu w grze i ciężko grze zarzucić jakieś duże niedociągnięcia. Dla niezadowolonych, mogli byście podać alternatywę, tylko nie piszcie CS GO. Lepsza od battlefield 4 głównie przez lepsze ukształtowanie terenu, które zmienia mechanikę gry. Gra była balansowana, osłabione klasy uzyskały większą moc dlatego nie można pisać że nic się nie zmieniło w rozgrywce. Balans klas jest świetny w zależności od stylu gry.