Gry Xbox One

War Thunder zmierza na Xbox One (i Xbox One X)

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2017-10-30

Szczegóły nie są znane, ale posiadacze konsol Xbox One mogą być pewni, że w przyszłości doczekają się premiery gry War Thunder.

War Thunder zmierza na konsole Xbox One – ci, którzy są ich posiadaczami, mogą więc już wyczekiwać premiery, której termin nie został jednak jak dotąd ujawniony.

Sieciowa gra od Gaijin Entertainment aktualnie dostępna jest w wersjach na komputery, konsole PlayStation 4 i urządzenia mobilne z Androidem. Kolejnym przystankiem będzie sprzęt Microsoftu. Gra War Thunder trafi (w bliżej nieokreślonym terminie) na konsole Xbox One i Xbox One X. W przypadku tego drugiego urządzenia najpewniej będziemy mogli liczyć na rozdzielczość 4K (dziwne, gdyby było inaczej, skoro jest ona obsługiwana na PS4 Pro).

„Nasi fani prosili o przeniesienie War Thunder na konsole Xbox One […]. Z przyjemnością informujemy, że mamy porozumienie z Microsoftem i dostarczymy grę na Xbox One i Xbox One X. Ponad 20 milionów graczy bawi się już przy War Thunder i nie możemy się doczekać, by posiadacze Xboksów do nich dołączyli” – czytamy w oficjalnym wpisie.

Szczegóły nie są na razie znane, ale najpewniej wkrótce się to zmieni.

Źródło: TrueAchievements, Gaijin Entertainment

marketplace

Komentarze

1
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    >Ponad 20 milionów graczy bawi się już przy War Thunder

    fajna liczba, szkoda że dzienny peak graczy to 20k

    troche biednie, i to nie bez powodu,