Na topie

Warhammer 40,000: Mechanicus to (dobrze zapowiadająca się) turówka na PC

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Jeszcze w tym roku gracze komputerowi będą mogli sprawdzić w akcji nową strategię turową, przedstawiającą opowieść o Adeptus Mechanicus. Gra, nad która pracuje ekipa Bulwark Studios, nosi tytuł Warhammer 40,000: Mechanicus.

  • Warhammer 40,000: Mechanicus to (dobrze zapowiadająca się) turówka na PC
A A

Adeptus Mechanicus tworzą najbardziej zaawansowaną technologicznie armią w Imperium. To właśnie nad nią przejmą kontrolę gracze podczas ekspedycji na nowo odkrytą planetę Silva Tenebris. Kiedy? Jeszcze w tym roku.

Na bliżej nieokreślony dzień tego roku zaplanowana została bowiem premiera gry Warhammer 40,000: Mechanicus – nowej strategii turowej osadzonej w tym fascynującym uniwersum. Za tytuł ten odpowiada francuskie studio Bulwark, które wcześniej dało nam niezłe, choć mające swoje niedoskonałości Crowntakers.

Warhammer 40,000: Mechanicus art

W Warhammer 40,000: Mechanicus gracze będą zarządzać zasobami, odkrywać technologie, modyfikować żołnierzy, planować operacje taktyczne i kontrolować każdy ruch swoich tech-kapłanów. W opisie czytamy też – choć nie jest to absolutnie żadne zaskoczenie – że każda podjęta decyzja będzie miała wpływ na dalszy ciąg opowieści. Dobra wiadomość jest taka, że scenariusz przygotował sam Ben Counter.

Zobaczcie pierwszy zwiastun gry Warhammer 40,000: Mechanicus przedstawiającej opowieść o wyznawcach kultu maszyny i zmierzającej na pecety z systemami Windows, macOS i Linux:

Warhammer 40,000: Mechanicus – zwiastun gry

Źródło: Warhammer Community

Odsłon: 3248 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!