Na topie

Wkrótce start beta testów PES 2018

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry na konsole

Jeszcze w tym miesiącu można będzie spędzić trochę czasu z PES 2018. Beta testy odbędą się na PlayStation 4 i Xbox One.

  • Wkrótce start beta testów PES 2018
A A

Konami jak co roku podejmie rywalizacje z serią FIFA. Zapowiedzi co do PES 2018 są bardzo odważne, lada dzień można będzie skonfrontować je z rzeczywistością i zobaczyć, co udało się producentowi wypracować.

20 lipca rozpoczną się bowiem otwarte beta testy. Potrwają dość długo, bo do końca miesiąca. Niestety nie jest idealnie, ponieważ pojawią się pewne ograniczenia. Przede wszystkim, testy odbędą się tylko na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Dodatkowo w przypadku platformy przygotowanej przez Microsoft nie obejdzie się bez konta Xbox Lve Gold.

Sił spróbować można będzie w standardowym starciu 1 na 1, ale także w kooperacji 3 na 3. Można będzie rozgrywać mecze za dnia i w nocy przy dobrej lub deszczowej pogodzie. Szkoda, że do wyboru oddane zostaną tylko dwie drużyny - reprezentacje Brazylii i Francji.

PES 2018 beta

Premiera finalnej wersji PES 2018 planowana jest na wrzesień. Gra pojawi się nie tylko na wymienionych tu platformach, ale także na PC, PlayStation 3 i Xbox 360. Na konsolach starszej generacji gra będzie jednak nieco okrojona.

Źródło: Konami

Odsłon: 3229 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!