Na topie

Znamy szczegóły wielkiego finału ligi World of Tanks

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: e-Sport gra sieciowa MMO Wargaming

Finalna Bitwa, która wyłoni najlepszych aktualnie zawodników w World of Tanks, odbędzie się 23 grudnia. Poprzedzą ją playoffy.

  • Znamy szczegóły wielkiego finału ligi World of Tanks
A A

Już w przyszłym miesiącu najlepsi wirtualni czołgiści (wchodzący w skład 12 ekip z całego świata) powalczą o nagrody z puli 300 tysięcy dolarów. Kto zmierzy się w finałach ligi Wargaming.net?

Od 13 do 23 grudnia w Moskwie odbywać będzie się WG Fest – najważniejsza impreza w kalendarzu miłośników i profesjonalnych graczy World of Tanks. To finały mistrzostw świata, w których udział biorą tylko ci najlepsi.

W tym roku o tytuł mistrzowski powalczą między innymi trzy drużyny ze Starego Kontynentu – to Kazna Kru, DiNG i Oops - The Tough Giraffes. W ich składach znajdują się również polscy zawodnicy, co sprawia, że emocji może być naprawdę sporo.

Europejskie zespoły powalczą z rosyjskimi (Tornado Energy, Rush i Unique), amerykańskimi (Elevate i Top Tier Gaming) oraz azjatyckimi (YaTo RSGaming, Seven Pirates, YiNuo Gaming i Steel Man). Najpierw w dniach 13-17 grudnia odbędą się playoffy, by 23 grudnia mógł odbyć się wielki finał w moskiewskim Expocenter. 

Zwycięzcy zgarną 150 tysięcy dolarów. Ci, których pokonają – 75 tysięcy. Za zajęcie najniższego stopnia podium Wargaming przekaże 27,5 tysiąca i tyle samo otrzymają zdobywcy czwartego miejsca. Każda drużyna od piątej do ósmej pozycji zostanie natomiast nagrodzona 5 tysiącami.

Źródło: Wargaming

Odsłon: 3542 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!